Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti camiasının sosyal faaliyeti

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travesti camiasının sosyal faaliyeti

Antalya travesti

Yıllardır lgbt ve Antalya travesti camiasının tek sosyal faaliyeti veya sosyal platformun diyebilirdik gabile mirc için.. artık değil.

Dünya çapında gelişen teknoloji internet ve bilgisayara erişimin daha da kolaylaşmış olmasından dolayı travesti bireylerde gabileden çıkıp farklı platformlara yöneldi.

Ancak yine bu sosyal platformuna Antalya lgbt camiasının bireylerinden görmek mümkün.

Fakat tabii ki yoğunluk eskisi gibi değil. Bunun yanında yaşadığımız ülke koşullarından ve yasalarından dolayı kabilenin erişime engellenmiş olmasından da kaynaklanıyor.

Geçtiğimiz yıllarda ise dünyayı etkisi altına alan pandemi döneminde Real görüşmelere de kapalı olan Antalya travestileri sanal ortamda para kazanma derdine düştüğü için çok çeşitli para kazanabileceği platformlara yöneldi.

Bunların en başında ise dünya çapında bilinen artı 18 içeriklere açık olan onlyfans ve yayınladıkları videolardan para kazandıkları farklı platformlar.

Aslında toplumun Antalya travestileri bireylere karşı olan ön yargısını biraz da Antalya travesti kızlar tetiklemektedir.

Bu ön yargı travesti bireylerin sadece seks işçiliği yaparak para kazandıkları düşüncesidir.

Tabii ki arada az da olsa istisnalar var fakat ne yazık ki çoğunluk bu yönde geçimini sağlamakta.

Antalya halkını bakıldığı zaman Alanya travestileri ile iç içe yaşamayı kabullenmişler.

Her iki tarafın birbirine zararı yok fakat yararları olduğu da söylenebilir.

Lgbt camiasının bireyleri olmayıp da trans bireylerin kullandığı sosyal platformlarda sadece para kazanmak amacıyla bulunan Antalya halkından insanlarla karşılaşmak da mümkün.

Bu nedenle Antalya travestileri tanıştıkları herhangi bir arkadaşları veya komşularının ekonomisine katkı olması amacıyla bu sosyal platformlardan nasıl para kazanılacağı konusunda yardımcı olmaktadırlar.

Dünyanın içinde bulunduğu küresel krizden etkilenen Antalya halkının ekonomisine dolaylı yoldan olsa da katkıda bulunan Antalya travestileri yaşadıkları binada veya mahalle sakinleri tarafından da sevilmektedir.

Antalya’daki travesti bireylerin tercih ettiği bir başka sosyal platform ise Pinterest dir.

Bu sosyal mecrada çok farklı amaçlarda kullanmak için kurulmuş olsa da Antalya’daki trans bireyler bu platformu da reklam amacıyla kullanmak için eline geçirmiş durumdalar.

Antalya’daki ve alanya’daki travesti bireylerin kullandığı farklı platformlardan da sizlere zamanla bahsedeceğiz.
Aslında ailenizin ekonomik durumunda katkıda bulunmak için bu sosyal mecraları bilmek sizin de yararınıza olacaktır.

İster Antalya lgbt Birliği olun olmayın Antalya travesti sitemizde kendi hayatınız için çok faydalı bilgileri bulabileceğinizden Emin olunuz.

Antalya travesti camiasının sosyal faaliyeti 123454

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travesti camiasının sosyal faaliyeti

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta