Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya Travesti Cinayetleri

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya Travesti Cinayetleri

Antalya travesti

Antalya travesti cinayetleri geçtiğimiz yıllara göre artık neredeyse bitmiş gibi görünmekte.

Antalya travestileri Haber ve sosyal medya aracılığı ile geçtiğimiz yıllarda Antalya travesti cinayet sayısı çok sayıda artmıştı. Nefret cinayetlerine kurban giden onlarca arkadaşımız hakkın rahmetine ne yazıkki talihsiz bir şekilde kavuşmuşlardı.

Son dönemlerde çok şükür bu tarz cinayet haberileri almadığımız için oldukça mutluyuz. İnsanların kim ve öfkesinin önüne geçebilmek oldukça zor. Zor şartlar ile hayata devam eden binlerce birey Antalya gibi büyük bir şehirde yaşamakta.

Her gün ayrı bir tedirginlik ile güne uyanmaları içten bile değil. Pekala bu kadar kün ve öfkenin sebebi nedir hiç düşündünüz mü?

Antalya Travesti Cinayetleri Neden İşleniyor?
Antalya travestileri Sebebi herkes için çok farklı ama onca masum genç arkadaşımız ne yazıkki toprak altında. İnsanların bireylere olan bitmek bilmeyen bir öfkesi mevcut. Bunun ilk sebebi ne yazıkki insanların bilinçli olmaması.

Antalya travesti cinayetleri bilinçsiz ve cahil insanların sebebi ile meydana gelmekte. Travesti kelimesinin anlamını hala bilmeyen binlerce insan bu şehirde ikamet etmekte.

Antalya travestileri Neredeyse bütün nefret cinayetlerinin savunması her zaman aynı “ kendini kadın olarak tanıtı “ Böyle bir savunma cinayet zanlılarının siline düşmüş ve kendilerini haklı gördüklerini zannetmeleri içten bile değil.

Farzı misal kişi kendini kasın olarak tanıttı diyelim. Sonuç bumu olmalı bireylerin hiç canının degeri yok mu insan nezlinde.

Şunu bilmenizi isterizki hiç bir birey karşısındaki insana kendini aslı kadın olarak tanıtmaz. İşte sorun bundan meydana gelir cahil insanlar hala travesti kelimesini bir kadın olarak algılıyor.

Antalya travestileri Hiç bir birey canını sokakta bulmadı. Bir anlık gaflet ile hiç kimsenin canımı almak size düşmez. Kullandığınız maddelerin etkisi ile bir genç insanın canını alıp sonra savunmanızda kendini kasın olarak tanıttı denemenin nir anlamı yok.

Travesti Kelimesinin Anlamı
Hala travesti bireyleri kadın olarak gören kesme hitaben kendi tabirimiz ile travesti kelimesini açıklamak isteriz

Travesti: Bir kasın ile fiziki ve yüz ölçüleri neredeyse eş deger olan ve kadından ayırt etmekte zorlanacağınız kişilere denir. Travestiler cinsel organ olarak penis mevcuttur. Bir travesti asla kasın değildir!!

Yukarıda satırlarda herkesin anlayabileceği bir dilde travesti anlamını izah ettik. Bundan sonra inşallah travesti ve kadın arasındaki farklı anlayanlar ile karşılaşırız.

Antalya Travesti Cinayetleri Önüne Nasıl Geçilir
Antalya travesti cinayetleri son bulması adına insanların bilinçlendirilmesi ve bası kelime anlamları anlatılması yeterlidir aslında.

Bilinçsiz insanımız hala bazı kelimelerin anlamını bilmemesi bu durumların önüne geçmemize sebeb oluyor. İnsanlarımızın çoğu ne yazıkki cahil ve bilinçsiz bunun başlıca sebeblerinden biri bu.

Aslında travesti bireyler için bir yasa ve kişiliklerini koruma hakkıda bir kanun çıkarılması ne zamandır gündemde lakin herhangi bir sonuca ulaşamadı.

Masum ve genç insanların katledilmesine gönlümüz razı değil. Başka canların gitmemsi adına lütfen bilinçlenelim, bilinçlendirelim.

Antalya Travesti Cinayetleri 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya Travesti Cinayetleri

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta