Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya Travesti Ezgi

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya Travesti Ezgi

Antalya Travesti

Antalya travesti Ezgi yerinde durmuyordu hemen altımda ki mayanonun bacıklarını çözüp penisimi eline almış oynuyordu çok geçmeden dizlerinin üzerine çökmüş ağzına bile almıştı. ANTALYA TRAVESTİ Daha önce gemide böyle bir şey yaşamamıştım ve bu ilkimi Antalya Travestisi Ezgi ile yaşamak ayrı bir ayrıcalıktı benim için.
Ezgi mükemmel ağzı ile mükemmelikler yaratmaya devam ediyordu benim penisimi adeta çileden çıkartıyor artık ağzına sımayacak kadar büyümüştü çok geçmeden Ezginin ağzına boşalmıştım Ezgi ağzı ile bir güzel penisimi temizledikten sonra kafasına bir de öpücük kondurup mayomu aynı şekilde yukarı çekmişti.
Ve lavaboyu bunun için sormuştum şimdi lavaboya gidiyorum diyip gitmesi her şeyi açıklamıştı bana.Antalya Travesti
Antalya Travestileri ülke genellinde en temiz,elit ve nezih insanlar olmaları sebebiyle oldukça ön plandadır.
Antalya Travestileri gezdikleri mekanlar olsun gittikleri alışveriş merkezleri olsun Antalya’nın en elit semtlerinde baş gösteriyorlar.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Özellikle inanılmaz fiziklerini kendilerinin özgüvenleri ile birleştirince inanılmaz göz kamaştırıcı görüntüler ile Antalyalıların göz zevklerini çoşturuyorlar.
Türkiye’mizin en güzel şehirlerinden biri olan akdenizin gözdesi Antalya içi sizinle birebir görüşme, ten uyumu, tad alma, mükemmel vakitler geçirebileceğiniz en özel ve en ilgili sınırsız deneyim sağlayabilecek Travestiler Bulunadurmaktadır. Bu tür arayışlar için Antalya’nın en yaygın ve en güzide semtlerinden olan Lara ve Konyaaltı bölgesinde görebilirsiniz.
Sınırsız fantezi ve deneyim sağlayan Antalya Travestileri müşterilerine en yakından temas ederek isteklerine birebir yardımcı olmaktadır.
Ve şunu unutmamız gerekir ki isteğe göre Aktif olan Travestilerin sizi her zaman özel hissetiriceklerini unutmayınız.

Antalya travesti ezgi ile oral seks

Antalya travesti Kalçalarıdan kendimi geri çekince hemen oral sex’e başlayıp ağzına bitmemi söyledi çok geçmeden dayanamayıp ağzına bitmiştim ben daha önce hiç bir kadından böylesine bir oral sex deneyimine sahip olmamıştım şimdiye kadar yaşadıklarımın hepsi birer yalandı resmen tek gerçek Fulya idi.Antalya Travesti
Antalya’da Yat limanında gelimelerde garsonluk yapar günlük gelen müşterileri turlara çıkarırdık.
Bizim gemimiz partilere, kutlamalara vs şeylere daha uygun ve daha geniş bir gemi olduğundan dolayı genellikle böyle aktiviteler bizim gemimizde yapılırdı.
ANTALYA TRAVESTİ Günlerden bir gün yine doğum günü partisi için gemiyi kıralamışlar ve sabah saat on’da müşteriler gelip tura çıkacaktık.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Gelen müşteriler ise Antalya Travestileri idi. Doğum günü ise Antalya Travestisi Ezgi’nin doğum günüydü.
O yüzden etraf cıvıl cıvıl kaynıyor birbirinden müthiş Antalya Travestileri gemiyi yakıp kavuruyordu.
Biz yola çıkmıştık Akdenizin berrak sularında Antalya Travestileri ile gezinti ayrı bir güzel oluyordu. Herkes alkolu abartmış bir şekilde içiyorlar denize girmek için kaptanımıza ısrar ediyorlardı.
Kaptanımız ise her zaman durduğu koyda durmuş ve denize girmeleri için mola vermişti birbirinden güzel Antalya Travestileri mükemmel fizikleri ile denize atlamışlardı.
Fakat doğum günü kızı Antalya Travestisi öyle mükemmel kalçalara sahipti ki kendime engel olamıyacağım üstüne atlayacağım diye korkuyordum.
Ve denizden en erken çıkan Ezgi oldu yanıma geli lavaboyu sormuş ve lavaboya götürmemi istemişti. Lavabo iste alt katta idi. Biz lavaboy doğru gidiyordu Ezgi sanki yolu biliyormuş gibi önden beni götürüyordu sanki.
Alt kata indiğimizde iki tane odanın ortasında lavabo vardı ezgi lavaboya doğru giderken yanlış kapıyı açmıştı ben yanlış kapı olduğunu söylemeden elimden tutup içeri sokmuştu beni.
Direk dudaklarıma yapışan Ezgi ise lavabo bahane seni istiyorum demesi ile dudaklarımı emmeye başlamıştı ellerimi tutup o mükemmel kalçalarının üzerine koymuş beni azdırmayı başarmıştı bile.

Antalya Travesti Ezgi 34567

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :77

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 77

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri ve Alanya travesti sitesidir. Lara travestileri ile Konyaaltı travestileri burada. Antalya travesti burada.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta