Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti İvana

Antalya travesti İvana

Antalya travesti

Antalya travesti İvana gece yine olay çıkarmaktan geri kalmadı.Gün geçmiyor ki Antalya travestileri için her yeni gün kötü bir felaket getirmesin. Bu sabah uyandığımda Antalya travesti arkadaşlarımdan gelen sayısınız bile zamanımın olmadığı mesajlarla uyandım. Telefonuma gelen Antalya travestiler den cevapsız aramaları söylemeye gerek bile duymuyorum tahmin edebilirsiniz.

Hemen bir tanesini aradım ne oldu beni gece niye aradın diye sorduğumda ise bana kabus gibi kötü bir haber verdi. Dün gece Güllük caddesi’nde yaşanan bir travesti cinayetinden bahsetti. Gecenin o saatlerinde uyuşturucu kullanmış haliyle kafası bir dünya Güllük caddesi’nden gelen Lara travestileri orada karşılaştığı Konyaaltı travesti ile kavga çıkarmış.

Defalarca her yazımızda ve her toplantılarımızda dile getirdiğimiz gibi uyuşturucunun zararlarından sadece birisi. Normal hayatta eya gündelik ilişkilerinde çok iyi iki arkadaş olan Konyaaltı travestilere ivana ve Lara travestileri Meryem’in kavgasını çevredeki insanlar da katılmış.

İnsanların bir daha homofobik düşüncelerinin depreştiği bu tür olaylarda travestileri ise anında zararlı insanlarmış gibi göstermeyi meyilliler.

Neyse lafı uzatmadan sizlere Konyaaltı travesti ve Lara travestilerinin olayinin detayları vereyim. Lara travestileri Meryem Güllük caddesi’nde Konyalı travestileri ivana ile ben senden daha güzelim ben senden daha iyiyim nakışlısına girdiğimde travesti ıvana’nın yanındaki erkek bıçağını çıkarıp direkt meryem’e saldırmış.

Lara travestileri Meryem’in yanındaki erkek ise yine bıçağını çıkarıp diğerine saldırmış.

Tabii iki erkeğin kavga ettiğini gören çevredeki insanları ayırmaya geldiğinde oradaki travestileri gördüğü anda kavganın aslında travestilerin yüzünden çıktığının anlaşılmasından dolayı çevredeki kalabalığın hedefi haline gelen travesti saatlerce dayak yemiş.

Kafasını aldığı bir darbeden dolayı bilincini kaybeden Konyaaltı travestileri ivanı olduğu yere yılıp kaldığında çevreden yardıma gelen Antalya travestileri de birbirine haber verdiğinde Güllük caddesi bir anda travestilerle dolmuş.

Tabii gecenin saati olduğu için eğlence mekanlarından çıkan alkolü ve eğlenceye düşkün Antalya’da erkeklerin de dikkatinden kaçmayan bu olay yüzlerce insan ve polis ekiplerini oraya dolmasına neden olmuş.

Antalya travestilerinden de bu kavgada fiziksel darbeye maruz kalıp yaralanan travesti escort var.

Günümüzde de polise homofobik davrandığını göz önünde bulundurursak travestileri korumak için herhangi bir eylemde bulundukları ya da bulunmadıklarını bilmiyoruz.

Aslında bir bakımdan Antalya travesti ve Lara travestileri çok fazla korunmayı da hak etmiyorlar.

Çünkü genelde kaotik ortamların başrol oyuncusu Antalya travestileri bu nedenle çevrenin negatif düşüncelerini de kendi üzerine çekmiş durumda.

Bir taraftan baktığınızda genel kültür sahibi ve oldukça bakımlı donanımlı eğitimli Antalya travestileri diğer taraftan baktığınızda da en büyük kavgaların başrol oyuncusu yine Antalya travesti hiçbir zaman hayatını normal bir insan gibi geçireceği benzemiyor.

Bu sebeptendir hep Alanya travestileri kavgalardan ve entrikalı hayatlarda uzak durmak istediği için Antalya travestileri ile arasındaki mesafeyi her zaman korumuştur.

Zaten çok küçük bir yerleşim merkezi olan Manavgat’ta ise yaşayan sadece birkaç travesti vardır ve bu Manavgat travestileri diğer yerlerdeki hiçbir travesti ile görüşüp arkadaşlık yapmamaktadır.

kemer’de ise hiçbir travestinin bulunmadığını göz önünde bulundurursa Kemer travesti olarak hayatını devam etmek isteyen herhangi bir travesti bile kemer’e yerleştiğinde onun hayatı adeta bir emekli hayatı gibi olacaktır.

Daha önce içerisinde herhangi bir travesti barındırmayan kemer’de yaşayan erkeklerin ve kemer halkının bir travestisi karşı tavır ve davranışlarının ne olacağı şu anda bilinmemektedir.

Daha önceki yazılarımızda Antalya travestilerinin güzellik uğruna birbiriyle rekabet etmekten geri kalmadıkları ve hiçbir masraftan çekinmediklerini anlatmıştık.

Yazıyla gelmesi ve havanın sıcaklığı ile birlikte Antalya travesti ve Konyaaltı travesti bireyler arasında şu anda direkt kabul ise motosiklet modelleri.

Motosiklete ve büyük yarış motorlarına düşkün olan Antalya travesti kızlar her sezon yaz başında olduğu gibi bu yılda motorsikletlerini yenilemeye başladılar.

Antalya travestileri kızları motor gezmeleri veya kendi aralarında düzenledikleri Kaçak olarak gerçekleştikleri motosiklet yarışlarında da yaşama kazaları daha önceki yazılarımızda size anlatmıştık.

Umarız bu yaz yine herhangi bir motorsiklet kazasında herhangi bir Antalya travesti arkadaşımız hayatını gözlerini yummaz.

Antalya travesti ve Konyaaltı travestileri arasında yaşanan herhangi bir gelişmeyi yine bizim Antalya travesti sitemizden takip ederek öğrenebilirsiniz.

Tabii ki genel olarak sadece Antalya travesti olarak bahsettiğimiz sitemizde Alanya travestileri ile travesti kızların bilgileri ve onlar hakkında haberler de yer almaktadır.

Sıcacık ve güneşli 7 Haziran sabahından sizlere Antalya travesti sitemiz için bugünün son makalesini bildirdik.

Sizlerle erkeklere Antalya travesti kızlar ile güzel bir gün ve güzel bir gece diliyoruz.