Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti nin hayali gerçekleşti

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travesti nin hayali gerçekleşti

Antalya travesti

Antalya travesti En sonunda gerçekleşicekti hayalim inanıyordum. Ve bir gün yine alışveriş yapıp bir sürü malzeme almıştı arabadan indirmekten oldukça güçlük çekiyordu tabi bu fırsat kaçar mı camdan görür görmez yanında bitmiştim bile elinde ki poşetlere davranıp hemen dairesinin yolunu tutmaya başlamıştım.
Yine beni yere göğe sığdıramıyordu ona yardım için koşup indiğim için her yardımına ben koştuğum için onun gözünde çok değerliydim fakat benim amacım farklıydı artık onun o güzel kalcalarının içine girip kendimi orada kaybetmek istiyordum hele bir de evinde bi L koltuk vardı ki size anlatamam orada onunla beraber saatlerce Antalya Travestisi Fulya ile sevişmek unutulmaz olacaktı.
ANTALYA TRAVESTİ Alışveriş malzemelerini beraber dizdikten sonra yine o sexsi pijamalarını giymek için odasına doğru gitmişti geldiğinde her zaman giydiği pijamadan daha sexsi bir pijama ile karşıma gelmişti.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Sanki oda beni deliler gibi istiyor gibi davranıyordu ben artık dayanamıyacak vaziyete gelmiştim ve hemen atıldım mutfak dolablarını dizen Fulya’nın arkasına geçip ona yavaş yavaş değdirmeye başlayıp boynundan öpücükler kondurmaya devam ediyordum hiç kendini geri çekmeyen Fulya o güzel kalcaları ile dans ediyordu önümde.
Belinden kavrayıp hayal ettiğim L koltuğa götürmüştüm ben onu götürene kadar benim pantolun yerde onun pijamaları ise çoktan inmişti deliler gibi sevişmeye başlamıştık hayal ettiğim L koltuğun üzerindeydik ve bu anı hiç bir şeye değişmezdim kaç zamandır hayalini kurduğum kaçlalar şu an avuçlarımın içerisindeydi.
Hemen Fulya’yı alta alıp sırt üstü çevirmiştim hiç beklemeden yavaş yavaş girmeye başlamıştım o mükemmel kalcalara ben girdikçe Fulya daha çok kuduruyordu o kudurdukça ben o güzel kalçalara vurmaya devam ediyordum.
Adeta sex makinesine dönmüştük benim yardımlarım boşa çıkmamıştı Fulya ise aylardır bu anı bekliyor gibi mutlu ve şefkatli bir sevişme ile beni daha da tatmin ediyordu.

Antalya travesti Biz eve çıktığımızda ise evin çok bir işi yoktu duygu evde oturmaya başlamıştı fakat ufak tefek işler olduğundan hepsini bir ara da benim halletmem için bana ulaşmıştı.
Duygu ile biraz sohbet ettikten sonra odaları gezmek için kalkmıştık evin en güzel evi üst katta Duygu’nun evi idi orada biraz iş olduğu için Duygu beni direk o odaya çıkarmıştı fakat yerlerde ve yatağın üstünde Duygu’nun o mükemmel iç çamaşırları vardı ve bu beni oldukça zevke getiriyordu.
Duygu sanki bilerek yatak odasına beni çıkartmış gibi hissetmiştim. Duygu hiç tedirgin etmemiş sanki iç çamaşırları umrunda değilmiş gibi bir kaç bir şey anlatmaya başlamıştı ve kapıyı kapatması beni oldukça heyecanlandırmıştı.
ANTALYA TRAVESTİ Duygu kapayı kapattıktan sonra beni yatağa fırlatıp üstüme çıkması bir olmuştu Duygu çılgınca haraketleri ile beni azdırmayı başarmıştı ve belinden kavrayıp Duyguyu altıma almıştım üstünü çıkartmış memelerini yalamaya başlamıştım daha fazla dayanamıyacaktım çünkü.
Duygu daha fazla dayanamayıp pantalonumu çıkartmış penisimi ağzına almıştı duygu mükemmel iç çamaşırı ile karşımda duruyordu. ANTALYA TRAVESTİLERİ Penisim ile mükemmel oral sexsinden sonra o altında ki tangayı ellerimle yırtmış ve domaltmıştım kalçalarını ellerimle ayırıp içine girmem ise hiç zor olmamıştı o mükemmel kalçaların içindeydim ve yıllardır göt görmüyormuş gibi Duygu’u beceriyordum bu mükemmel zevki yaşadığım için o kadar mutluydum ki.
Duygu beni zevklerden zevklere taşıyor en dorunlara ulaştırıyordu, çok geçmeden Duygu beni bitirmiş ve yatağa yorgun bir şekilde uzanmıştı her yerimi sildikten sonra pantalonumu bile giydirmişti. Duygu’nun o mükemmel ilgisi adeta beni kendime getirmişti.Antalya Travesti
Antalya Travestisi ve tescili güzeli Fulya. Bende onun alt komşusu idim senelerdir Antalya Travestisi Fulya’yı becermenin peşinde olan genç bir delikanlı Fulya fuhuş işini çoktan bırakmış hayatının tamamına yetiçek kadar biririkimi yapmış şimdi ise hayatının tadını çıkartıyordu.
Bende onu düşünüp otuzbir çeken azgın bir gençtim ama bir gün hayalimin gerçekleşiceğini biliyordum inanıyordum çünkü Antalya Travestisi Fulya’ı becermek için her yolu deniyordum nerdeyse musluğunu tamir etmesinden buzdolabına kadar her şeyi tamir etmiştim nerdeyse.

Antalya travesti nin hayali gerçekleşti 34567

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :77

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 77

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri ve Alanya travesti sitesidir. Lara travestileri ile Konyaaltı travestileri burada. Antalya travesti burada.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 397 Oyuncu Bulunmakta