Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti saatin geç olduğunu farketti

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travesti saatin geç olduğunu farketti

Antalya travesti

Antalya travesti Ve saatin geç olduğunu fark edince çiftlikten çıkıp arabama doğru yürümüştük Selen’i eve ben bırakıcaktım. Fakat çiftlik merkeze biraz uzak ve ormanlık alanda kalıyordu ormanlık alandan çıkmamız hemen hemen onbeş dakikamızı alıyordu. Arabayı çalıştırıp yola koyulmuştuk Selenin içi kıpır kıpırdı fark edebiliyordum elleri durmuyor arabanın her yerini inceliyordu en sonunda dayanamayıp elini alıp bacaklarıma koymuştum ve orda durmasını söylemiştim.
ANTALYA TRAVESTİ Selen rahat duru mu hemen elini penisime doğru götürmüştü ve arabayı sağ tarafa çekmemi söylemişti bu fırsatı kaçıramazdım tabi hemen sağ tarafta ormanlığın içinde kimseciklerin olmadığı bir yere çekmiştim bile.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Selen penisimi çoktan kaldırmıştı hemen koltuğumu en geriye almış pantalonumu sıyırmıştım bile adeta keyif pezenvegi olmuştum sadece seleni izliyorum Selen beni zevkten kudurtuyordu. Penisim ile oral sex yapmaya başlayan selen adeta bir sanat gibi penisimle dans ediyor ve penisimi en dibine kadar ağzına alıyordu o mükemmel oral sex’e karşı koyamıyordum çok geçmeden bitmiştim selen mükemmel deneyimlerini konuşturmuştu. Antalya Travestilerinin en iyisi neden selen olduğunu daha iyi anlamıştım.Antalya Travesti
Antalya’da köklü bir mimardım genellikle restorasyon yapılacak evleri yapar çürümüş harabe olan evlere ya da kendi evlerini yenileyecek insanlara tekrardan mutluluk verirdim.
Antalya’da kendime biraz izin vermiş ve genellikle işlerden uzak durmayı seçiyordum biraz yorulmuş hissine kapılıp kendime bolca zaman ayırmayı seçiyordum.
Fakat günlerdire telefonumu meşgul eden bir numara vardı ve en sonunda dayanamayıp açmıştım kendini tanıttığında ise. Adı Duygu. Duygu çok ısrarcı bir şekilde benim evini görmemi istiyor ve bir şekilde ona bir taslak çizmemi istiyordu bu kadar ısrara dayanayıp hemen konum isteyim evine doğru yola çıkmıştım.
Ev tahmin ettiğim gibi müstakil ve restorasyon edilecek bir evdi. Duygu ile evin önünde buluştuğumuz zaman kafa dank etmişti. Antalya Travestisi Duygu nerde görsem tanırdım bu mükemmel fiziğini. Duygu Antalya Travestilerinin en iyisi ve kendi bu evi almış numaramı nerden bulduğuna dair pek bir fikrim yoktu fakat iyiki de bulmuştu.

Antalya travesti Didem,in hemen dudaklarına yapışıp o mükemmel dudaklarını emmeye başlamıştım didem artık yerinde hiç duramıyor ve elleri ile penisimi kaldırması yetmişyormuş gibi kalçasını penisime dayayıp bir de sürtüyordu ben dayanamayıp hemen pantalonumu sıyırmıştım bile.
Didem hemen dizlerinin üstüne çöküp penisimi ağzına almıştı bile didem inanılmaz ağzı ile penisimi yalamayı bir saniye olsun bırakmıyor beni bitirmek için elinden geleni yapıyordu sanki bu anı planlamış gibi beni yerimden kaldırmış çılgınlar gibi penisimi emiyordu.
Çok geçmeden beni bitirmiş pantalonumu bir güzel çekmiş tekrar koluma girmiş ve yerimize doğru yürümeye başlamışık işte böyle zamanda tek başıma keyfe keder takıldığım için kendimle gurur duyuyordum.Antalya Travesti
ANTALYA TRAVESTİ Merhaba arkadaşlar Antalya’da yaşayan yirmisekiz yaşında uzun boylu iri yapılı bir vucüda sahip olan bir Erkektim. Mesleğim Antalya’da bir At çiftliğinde binicilik öğretmenliği yapıyordum.
Oldum olası Atlar ile aramda ki bağ hiç bir zaman kopmamış ve mesleğimden oldukça memnundum. Fakat içimde engel olamadığım bir göt sevdası vardı. Özellikle Travestilerin götü oldum olası bana daha çekici gelmişti hele Antalya Travestileri kendilerine olan özgüvenleri ve inanılmaz fizikleri ile beni her zaman mest etmişlerdi.
ANTALYA TRAVESTİLERİ Yazın çok yoğun geçen iş temposunun ardından kışın tam tersi pek iş olmazdı sadece kendi öğrencilerime ders verirdim.
Kışın yine kimseciklerin olmadığı bir zaman kendi Atlarımla ilgilenirken küçük bir grup gelmişti.
Kasa’a doğru ilerleken Antalya Travestilerinin geldiğini daha yanlarına gelmeden anlamıştım. Uzun zamandır takip ettiğim kişilerde burdaydı. Antalya Travestisi Selen. Antalya’da ki en güzel götlerden birine sahipti.
Hemen çakalığımı kullanıp Antalya Travestisi Selen’i kendi atıma çekmiş ve At’a ben bindiricektim. Biz piste geçene kadar Selen ile sohbeti ilermetmiş baya derinlere dalmıştık çok yakın olmuştuk Selen çok cana yakın biriydi bende karşımda ki kişi konuşunca susmayan bir tiptim zaten.
Binimimizi gerçekleştirdikten sonra kafeteryada birer kahve içmeyi teklif etmiştim Selen arkadaşlarını yolladıktan sonra benimle kalmayı seçmiş ve çiftlikten benimle dönmeyi kabul etmişti biz saatin nasıl aktığını bilmeden kafeteryada kahvelerimizi için sohbetlerin en dibine dalmıştık.

Antalya travesti saatin geç olduğunu farketti 34567

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :77

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 77

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri ve Alanya travesti sitesidir. Lara travestileri ile Konyaaltı travestileri burada. Antalya travesti burada.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta