Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti spor salonu

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travesti spor salonu

Antalya travesti

Adil olmak gerekirse Perşembe ve Kutsal Cumartesi olduğu gibi Salı da Alanya travesti için spor salonu günüdür. Ancak yeni, seksi kişisel antrenör spor salonunda çalışmaya başladığından beri Salı günleri Alanya travesti için çok daha heyecanlı hale gelmişti!
2 yıl aradan sonra tekrar spora başladım ve bu hiç kolay olmadı! Antrenmana ihtiyacım olduğunu söyleyemem ama bekar, 27 yaşında ve çocuğu olmayan bir Antalya travesti olarak fiziğimi korumak istiyorum – ve itiraf etmeliyim ki erkeklerin ilgisini yeterince alamıyorum!

Saunada havlulu erkek ve Alanya travesti
Spor salonuna daha birkaç hafta önce başladığı için adını bilmediğim Antalya travesti çalışma rutinini takip etmiştim.

Bu yüzden, Antalya travesti her salı, vücudumu saran en dar yoga pantolonumu giyip kalçalarımın üzerine kadar uzatarak, sıkı göğüslerimi mükemmel bir konuma getiren en küçük jimnastik sütyeniyle birlikte kıvrımlı vücut şeklimi gösterirdim.

Alanya travestileri için, özellikle popom, bacaklarım ve karın kaslarım üzerinde çalışmak için olası bazı kişisel eğitim seansları hakkında bilgi almak için Antalya travestileri ne yaklaşmak için doğru anı bekliyordum. Bir süredir birbirimize bakıyorduk ve önce onun bana yaklaşmasını ummuştuk.

30’lu yaşlarının başında ve bakımlı, her zaman keskin, düzenli bir Antalya travesti kırpıntısına sahip. Öldürülecekler listemde kesinlikle sıradaki oydu; Bunun tadına bakmadan kaçmasına izin veremezdim! En son seks yaptığımdan bu yana neredeyse 4 ay geçti ve ata bir Antalya travesti ile sert bir aleti o kadar çok istiyordum ki her yerde penis görüyordum.

Vahşi Hayal Gücü ve Alanya travestileri
Alanya travesti Mastürbasyon sırasında bile onu düşünmeye başladım. Kendimi asansörde tek başımıza mahsur kalmak ve en vahşi ve erotik seks yapmak gibi birlikte senaryolar yaratırken buldum. O, kıçımı yanaklarımı ayırıp sert, titreşen aletini içime sokarken, beni asansörde aynaya doğru itiyordu.

Alanya travestileri Spor salonunu her zamankinden biraz daha geç topladım, kendimi biraz kaptırıp yenilebilir görünmeye başladım, belki durup benimle sohbet eder umuduyla.

Düzenli antrenmanıma koşu bandında başladım, biraz ter atmak ve kalp atış hızımı artırmak için 15 dakikalık sabit bir koşu. Birkaç kez yanımdan geçti ve göz teması kurduk.

Aralığımın sonuna geldiğimde tam arkamda durdu ve bir müşteriyle sohbet etmeye başladı. Koşu bandının arkasından ona doğru uçmamaya çalışarak hızımı korumaya devam ederken Antalya travesti için bir sinir dalgası üzerime değdi!

Konyaaltı travestileri Beni izliyordu. Önümdeki aynalı duvardan gözlerinin bana dikildiğini görebiliyordum.

Antalya travestileri Sabit bir tempoda kalmaya çalışmak için sinirler, heyecan ve baskı zorlayıcıydı ama beni tahrik etti.

Koşu bandı, attığım her adımda sıkı, seksi kıçımı biraz kıpırdattığımdan emin olarak, yavaş ve sakin bir hızda yürüyene kadar yavaşlamaya başladı.

Ben Alanya travesti escort un yanından geçerken bana yaklaşacağını ummuştum; yapmadı, ama yanından geçerken gözlerinin beni takip ettiğini hissedebiliyordum.

Su makinesinin yanında durmuştum, baştan çıkarıcı bir şekilde suyumu yudumlarken, konuşmasına kulak misafiri oldum, ‘tamam, ben gidip biraz jakuzide biraz dinleneceğim’, dedi, bana bir kez daha bakarak o gitmeden önce

Antrenmanımı anında bitirdim ve minicik bikinimi giymek için soyunma odalarına yöneldim.

Havuz alanına girdiğimde ışıklar loştu ve tek ses jakuziden akan suydu. Görünürde kimse yoktu, o bile.

Orada olmadığı için hayal kırıklığına uğramış hissederek kendimi yavaşça jakuziye indirmiştim. Kendimi geriye attım, gözlerimi kapattım ve derin bir rahatlamaya sürüklenmeye başladım.

O kadar gevşemiştim ki, aklım yine şımarık senaryolarda geziniyordu ve ellerimi uyluklarımda gezdirmeye başladım. Hâlâ yalnız olduğumdan emin olmak için yukarı baktım ve ağrıyan klitorisime masaj yapmaya başlamak için külotuma uzandım. Meme uçlarımı çekmeye başladım; Çok azgındım, gerçekten iyi bir sert sokma horozuna ihtiyacım vardı.

Aniden saunanın kapısı açıldı ve dışarı büyük bir buhar sisi çıktı. Birkaç saniyeliğine kim olduğunu çıkaramadım ama umduğum gibi oydu.

Sakin ve soğukkanlılığını koruyarak jakuziye doğru yürümeye başladı.

“Hey, sakıncası var mı?” Jakuziye girerken sordu, ‘elbette hayır’ diye cevap verdim.

Kendini sıcak, kaynayan suya indirirken etkileyici karın kaslarıyla dolu seksi, pürüzsüz vücudunu izlemekten kendimi alamadım. Yüzümün ısınmasına ve kızarmasına neden olacak şekilde bana sırıtıyordu. Ne yaptığımı biliyor muydu? Beni mi izliyordu? Bu düşünce beni daha da azdırdı.

Gerginlik inanılmazdı, vücudum bana dokunması için haykırıyordu ve gözlerinin, köpüren suyla birlikte zıplayan göğüslerimi gözlemlediğini hissedebiliyordum.

Alanya travesti ile Ayaklarımız birbirimize sürtündü ve ikimiz de derin bir özür diledik.

Tamamen sessizlik içinde birbirimize garip birkaç bakış attıktan sonra, “yeni kişisel antrenör sizsiniz, değil mi?” diye sordum. ‘Evet benim’ diye yanıtladı.

Alt vücudum üzerinde çalışmakla ilgilendiğimi ve bana daha fazla ayrıntı verip vermeyeceğini açıklamaya devam ettim.

Yapıma bakabilmek için ayağa kalkmamı istedi. Gergin bir şekilde ayağa kalktım ama yanlışlıkla jakuzinin yanından ona doğru kaydım! “Özür dilerim.” dedim kendimi toparlamaya çalışarak.

Kalçalarımdan tutup beni kendine yaklaştırdı ve yalvardı. Başladığın şey için sana yardım etmeme izin ver’ ve sulu kıçımı ellemeye başladı.

Gülümsedim ve beni kendine çekti, bacaklarımı açarak beni kucağına oturttu, sonra ıslak diliyle ağzımı keşfetmeye başladı.

Kasıklarımda ereksiyonunun büyüdüğünü hissettim ve inledim. İşler gerçekten kızışıyordu ve herhangi birinin her an içeri girmiş olabileceği gerçeği heyecanı artırıyordu.

Alanya travesti olarak Tatlı bal küpüm derinlerde zonkluyordu ve sızmaya başladığını hissettim.

Bikini üstüme uzandı ve onu bir kenara çekerek dolgun, dik göğüslerimden birini serbest bıraktı. Sert dikilmiş meme ucumu ağzına alarak gıdıklamaya ve hafifçe kemirmeye başladı. Bu beni çılgına çevirdi ve kalçalarımı onun sert aletine karşı sallamaya başladı.

Hazır olduğumu biliyordu ve onun hissiyatından o da hazırdı.

‘Hadi saunaya gidelim’ dedi Alanya travesti telaşla.

Alanya travestileri ile Saunaya girdiğimizde ani ısı üflemesi kışkırtıcıydı.

Birbirini tokatlayarak bikinimin ipini çekiyor ve büyük kabarık göğüslerim serbest kalıyor. Meme uçlarımı vahşice emip çekiştirerek aşağı uzandı ve damlayan amımı aradı.

Bu sırada Antalya travestileri Parmaklarını ıslatarak klitorisime yumuşak ve sabit bir hareketle masaj yaparak boynumu öpmeye ve ısırmaya başladı. Başımı geriye atıp keyifle inledim.

‘Sik beni, şimdi becer beni ve sert becer beni’ ben ağır nefes alırken ciyakladı.

Saunanın sıcaklığı yorucuydu ama aynı zamanda şehvetli ve eşsiz bir dönüş sağlıyordu.

Beni sıraya doğru itti ve oturttu, sonra beni yatırmak için hafifçe omzumdan itti.

Bikinimi çıkardı ve bacaklarımı ayırdı ve doğruca içine daldı ve sert, titreyen klitorisimle ziyafet çekmeye başladı.

İki parmağını daha derine kaydırdığında üzerimden ani bir sıcaklık dalgasının geçtiğini hissettim. İçeri ve dışarı kayarak ve diliyle seks parçama hafifçe vurarak, parmaklarının etrafını daha sıkı sıkmaya başladım.

Alanya travesti Beni şimdi becer diye yalvardı.

Eğil seni küçük seksi Antalya travesti diye homurdandı. Devasa aşk kasını doğrudan derin, fışkıran ve sıcak tünelime çarparken, arkamı döndüm ve kendimi dört ayak üzerine yerleştirdim.

Saçımı tuttu ve başımı çok sert değil, biraz acı hissetmeye yetecek bir güçle geri çekti.

Taşaklarının nemli klitorisime çarpma şekli, sert aleti benim amcığıma nüfuz ederken beni uçurumun kenarına getirdi.

Bana şaplak at!

Tek bir acı şaplakla vajinam histerik bir şekilde penisinin çevresine kenetlendi ve ikimizi de orgazma götürdü.

Her boşalma fışkırması bitene kadar boşalan penisi içimde zonkluyordu.

‘Vay canına’ dedi, hala sert olan aletini benim yapışan vajinamdan kaydırırken.
Bir Alanya travesti sauna da seks macerası da böyle bitti.

Antalya travesti spor salonu 45678

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travesti spor salonu

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta