Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti ve çizgi roman

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travesti ve çizgi roman

Antalya travesti

Bir süredir size getirdiğim daha iç karartıcı hikayelerden birinde, çizgi roman efsanesi Antalya travesti ‘nin uyuşturucuları kadınlarla seks yapmak için kullanmak amacıyla elde ettiği ortaya çıktı.

Kısık giyinmiş Antalya travestileri elinde şişeyle bayıldı
Antalya lı beyler yalnızca seks yapmak istediği Antalya travesti ye vermek amacıyla aldığını ifade etti. Alanya travestileri elde ettiği belgelere göre, onları en az bir kadına ve ‘başka insanlara’ verdiğini itiraf etti.

Konyaaltı travesti eski bir Alanya Üniversitesi çalışanı tarafından açılan 2006 tarihli bir davada yeminli ifade veriyordu. Ona üç yarım hapı Alanya travestileri nin verdiğini itiraf etti.

Alanya travestileri mahkeme dışında anlaşmaya devam etti.

Konyaaltı travestileri nin avukatları, müvekkillerini utandıracağını iddia ederek bu ifadenin kamuoyuna duyurulmasına karşı çıktı.

Haberleri takip eden herkesin bileceği gibi, Antalya travesti iki düzineden fazla kadın tarafından cinsel saldırı ile suçlandı. Onlara ilaç verdiği ve ardından cinsel saldırılarda bulunduğu iddia ediliyor. Daha sonra ya saldırıya uğradıklarını bilmeden ya da bu konuda oldukça kötü bir hisle uyanırlar.

Bu davaların çoğu, zamanaşımı nedeniyle cezai kovuşturmaya açık değildir. Oysa Antalya travestileri mahkemeye giden tüm bu tarihi seks davalarının olduğu yerde, Antalya’da bunların belirli bir zaman dilimi içinde getirilmesi gereken bir sistem var. Bununla birlikte, Alanya travestileri önüne çıkan bir dizi hukuk davası olacağından şüpheleniliyor.

Antalya travestileri herhangi bir suçtan suçlu olup olmadığını söylemek için burada bulunmasam da, söylenmesi gereken, pek iyi görünmüyor. Bu kadınların uyuşturucuları istediğini iddia ediyor, ama neden birisi bayılmak istesin ya da cinsel bir karşılaşma anısı yok mu?

Yıllarını oyununun zirvesinde geçiren, Antalya travestileri gibi şovlarla ve sürekli reklamlarda yer alarak onu Antalya travestileri yaşamının temel taşı haline getiren çok sevilen çizgi roman için büyük bir gözden düşme.

Alanya travestileri cevaplaması gereken bir davası olduğu apaçık ortada. Bir ceza mahkemesinde sonuçlanmayabilir, ancak ‘kurbanları’ bir hukuk davasında suçlamalarını yapma şansını hak ediyor. Ancak, 2006’daki davada olduğu gibi, tüm bunların mahkeme dışında çözüleceğinden şüpheleniliyor.

Antalya travestileri davadaki gelişmelerden sizi haberdar edecektir. Kesinlikle son derece ‘ilginç’ bir görüntüleme yapıyor.

Antalya travesti evlilik yıldönümümüzdü ve seks hayatımıza biraz kıvılcım katmak için harika balayı yerimize bir tatil rezervasyonu yapmaya karar vermiştik.

Antalya travesti bikini giymiş bir kumsalda arkasına yaslanır
Düğünümüzden iki hafta sonra Alanya travestileri adasında en harika zamanımızı geçirdik. Otelimizin önünde gün batımında sahilde yaptığımız tutkulu seksi hatırlıyorum.

Antalya travestileri verdiğim sinsi sakso. Alabileceğimiz her fırsatta işin başındaydık! Bunu halka açık bir yerde yapmanın ve neredeyse yakalanmanın heyecanı ikimiz için de büyük bir heyecandı.

Başlangıçta eskisi gibi olmasa da, Antalya travesti ile seks fena değildi, yine de zevk alıyordum, sadece orgazma ulaşabilmek için çok daha fazla çalıştım.

İlişki sırasında orgazma ulaşabilmemin tek yolu sihirli değneğimi kullanmaktı. Aslında vibratörüme Antalya travesti den daha düşkün olduğum bir noktaya geliyordu. Belki de fazla kullanıyordum? Gizli bir bağımlılık gibiydi. Bulduğum her fırsatta kendimle oynuyor ve kendime en sansasyonel çoklu orgazmları yaşatıyordum.

Ancak, gideceğimiz için çaba sarf edeceğimi düşündüm ve asamı Alanya daki evimde bırakmaya karar verdim. Bu kolay bir karar değildi!

Geç olmuştu, çıktığımız 17 saatlik uçuştan yorgun düşmüştük, bu yüzden otelimize yerleştik ve uyumak için doğruca süitimize yöneldik.

Birkaç saat dinlendikten sonra tamamen canlanmış ve heyecanla titreyerek yola çıkıp tatilimizin ilk gününün tadını çıkarmak için uyandık.

Her zamanki gibi, Antalya travestileri benim onunla bir şeyler yapmamı umarak kocaman, sert bir sikle uyanmıştı. Eğilip boynumu öpmeye ve kulak memelerimi emmeye başlayana kadar hiçbir niyetim yoktu, bunun benim sıcak noktalarımdan biri olduğunu biliyordu.

Tenimdeki ağır nefesi tüylerimi diken diken etti ve beni anında ıslattı. Öpücüklerini küstah göğüslerime doğru indirmeye başladı ve ıslak dilinin ucuyla yumuşak göğüs uçlarımı gıdıklayarak sertleştirmeye başladı.

Dişleriyle sert Alanya travesti nin göğüs uçlarımı çekiştirmesi beni deli ediyordu. Dokunan bedenlerimiz arasındaki sıcaklık ve cinsel gerilim yoğundu. Bunu uzun süredir aramızda en yoğun şekilde hissetmiştim. Asamı bir kez bile düşünmedim!

Dilini kullanarak yavaşça kasık bölgeme doğru yalamaya başladı. Zonklayan ve damlayan kedimi tamamen görmezden gelerek, iç uyluklarımın arasından geçerek beni öpmeye devam etti. Bacaklarımı birbirinden ayırdı ve dudaklarımın çevresini yalamaya başladı, bu noktada beklenti içinde fışkırıyordum ve bunu biliyordu ama benimle dalga geçmeye devam etti.

Kontrol edilemeyen zayıflık iniltileri çıkardım ve o zaman ıslak dilinin ucunu ıslak klitorisimin başlığının altına yerleştirdi ve bana yavaş ve yumuşak bir hareketle masaj yapmaya başladı. Kalçalarım titriyordu, bacaklarımın titremeye başladığını hissedebiliyordum ve vücudumdaki her kasın kasıldığını hissettim!

Yalama hızını artırdı ve ben yoğun bir orgazm salıverirken o tanıdık sıcaklık bedenimi kapladı, yoğunluğu gözlerimi yaşarttı.
Antalya travestileri Orgazm olduktan sonra bile kaygan amımı yemeye devam etti, bu da beni tekrar içeride kastı, 2 numaralı orgazm yoldaydı, ama bunun yerine onu kafasından tuttum ve durup gelip beni becermesini söyledim! Etrafında kavramak ve onun büyük horozunun her yerine boşalmak istedim.

Antalya travesti plaj havlusunun üzerinde yatıyor, sadece alt tarafını görüyoruz.
Salyalı ağzını sildi ve bana doğru ilerledi ve titreşen şaftını sıcak aşk tünelime soktu. Yavaşça başladı, rahat bir ritimle içeri girip çıktı, benim zevk seslerimi dinleyip buna göre yanıt verdi.

Bacaklarımı başının iki yanından omuzlarının üzerine koymak için durdum ve klitorisimi ovmaya başlamak için aşağı uzandım. Islaklığıma masaj yaparken sulu bal küpüme nüfuz eden büyük horozunun yoğunluğu, saniyeler içinde başka bir orgazm patlatmama neden oldu. Devasa aletini kavrayarak ve zonklayarak bana baktı ve ‘siktir, boşalacağım!’ dedi. Antalya travesti birkaç kez sarsıldı ve sonunda saniyeler sonra üzerime çöktü ve ikimiz de nefes nefese yattık.

O sabah daha sonra kahvaltı sırasında, Alanya nın güney kıyısındaki özel adaya özel olarak çiftler için bir Jet Ski gezisi teklif edildi. Başka bir planımız yoktu ve bize bunun hayatımızın deneyimi olacağı söylendi, bu yüzden merak uyandırıcı bir şekilde biletleri getirdik.

Alanya travestileri iskelede buluştuk ve en ince bikinili, bir çift dolgun memeli, düzgün vücutlu, bronzlaşmış Antalya figürünü gösteren uzun boylu bir esmer tarafından karşılandık. Sonra sarı saçlı, mavi gözlü, kaslı bir figür sudan iskeleye tırmanarak çıktı. Orada durup seksi sürat ayakkabısıyla şişkin karın kaslarını havlusuyla kurularken kesinlikle sinek yakalıyordum.

Seksi çift, gruba bazı güvenlik talimatlarını açıklamaya başladı. Herkesin muhtemelen bikinisinden kaçmaya çalışan büyük göğüslerine daha fazla dikkat ettiğinden oldukça emindim.

Jet skilerimizi lagünün sakin sularında gezdirirken, insanlarla dolu bir kumsalın gittikçe yaklaştığını görmeye başladık. İskeleye çıktık ve tüm gün saat 17:00’ye kadar istediğimizi yapmakta özgür olduğumuz ve koruma kullanmayı unutmamamız söylendi. Yüksek faktörlü bir güneş koruması getirmemizi sağlamıştık.

Antalya travesti ve benim ilk fark ettiğimiz şey egzotik kokteyller sunan kiosk oldu, bu yüzden doğruca oraya yöneldik. Dışarı çıkmadan önce büfenin içinde oturduk ve birkaç kokteyl içtik ve aslında bir çıplaklar plajına geldiğimizi fark ettik!

Gençler gibi kendi aramızda kıkırdadık ve birlikte sahilde dinlenmek için sakin bir yer bulmaya gittik.

Her yerde çıplak muhteşem erkekler ve kadınlar vardı. Bu, sarkık memeler ve buruşuk kıçlarla dolu tipik çıplaklar plajınız değildi; Bu sahildeki Travesti lerin hepsi gençti ve tüm parçaları doğru yerlerdeydi.

Yerimizi bulup havlularımızı yerleştirirken, mayolu tek kişi olduğumuz için biraz tuhaf göründüğümüze karar verdik, bu yüzden mayolarımızı çıkarıp çıplakları da orada bırakmaya karar verdik! Biraz daha kıkırdadık ama bu duygunun aslında oldukça özgürleştirici olduğu konusunda hemfikirdik.

Altın kumlu kıyıya vuran yumuşak dalgaların sesiyle güneşi emerken, Antalya travesti dozunu almasına neden oldu ve kısa süre sonra ben de onu takip ettim.

İnleme ve inleme sesleriyle uyandım, oturdum ve önümüzdeki çiftin birbirini emdiğini görmek için gözlerimi ovuşturdum! Şaşırdım ve rüya görmediğimden veya halüsinasyon görmediğimden emin olmak için gözlerimi tekrar ovuşturdum.

Kıçını havada olan sarışın bir Antalya travesti ortaklarının aletini emmek için aşağı bakarken, o da onun amını yalamak için altında yatıyordu. Şaşkınlıktan donakaldım ama gözlerimin önünde olanları seyretmekten kendimi alamıyorum.

İki Antalya travesti nin birbirinin memelerini öpüp emmesine şaşırıp izleyen var mı diye döndüm; Yine bakmadan edemedim.

Aslında tüm plajın birbirinin üzerine sikiştiğini, emdiğini, parmakladığını, otuzbir çektiğini ve boşaldığını anladığımda şok içinde izlemeye devam ettim! Sadece bir çıplaklar plajına geldiğimizin farkında değildik, aynı zamanda bu çıplaklar plajında ​​da bir seks partisiydi!

Antalya travesti yi uyandırıp uyandırmayacağımdan emin olamayarak öne doğru yuvarlandım ve orada sersemlemiş bir şekilde izleyerek uzandım.

Önümdeki iki kadın öpüyor ve birbirlerinin cinsiyetlerini ovuşturuyorlardı. Sırayla birbirlerinin meme uçlarını emerken hem inliyor hem de zevk alıyorlardı, sonra arkalarındaki çiftin ona anal ile gittiğini fark ettim.

Oturdum izledim ama sonra heyecandan aslında ıslandığımı fark etmeye başladım!

Alanya travestileri denize yakın kumsalda öpüşürler.
Önümdeki iki Antalya travesti ikisi de bana bakmaya devam ederken izlediğimi anladılar. Biraz utandım ama daha önce hiç lezbiyen karşılaşmadığım için ilgimi de çekmişti. Birbirlerinin top sürme amlarına dokunma ve baskı yapma biçimleri; Beni tahrik ettiğini itiraf etmeliyim.

Kendilerini, amlarına oral zevk vermek için birinin diğerinin yüzüne bindiği bir pozisyonda yeniden düzenlediler. Birkaç dakika onları çıplak izledikten sonra dayanamayarak kendime dokunmaya başladım. Bana ne oldu bilmiyorum ama bundan zevk alıyordum.

İki kız daha sonra bir adam tarafından kesildi. İskeledeki yakışıklı sarışın adam olduğunu görmek için erkeksi bacakları gözlerimle takip ettim!

Kendime dokunmayı bıraktım. Bana baktı ve gülümsedi ve sırt üstü yatan kızı yalamaya başlamak için eğildi.

Bir an durup izliyorum. Zevk sesleri beni daha da ıslatıyordu ve tüm kumsalın pratikte olması, devam etmem için daha kabul edilebilir görünüyordu.

Birbirlerine oral verdikleri için ıslak kedimi izledim ve ovuşturdum. Antalya travesti Bana tekrar baktı ama bu sefer mastürbasyonu bırakmadım. Gözleri bana dikilmişti; O kadar azmıştım ki, içimin yeniden kasılmaya başladığını hissedebiliyordum.

Önümdeki seksi sarışın, kaslı numune çıplak, kızı emmekten dizlerinin üzerine kalktı ve titreyen kocaman horozunu ortaya çıkardı. Gözleri hala benimkilere sabitlenmiş halde onu fışkıran aşk kutusuna kaydırdı; Antalya travestileri daha çok acı veren zevk sesleri çıkarıyor. Ritmini hızlandırmaya başladı ve kızı daha sert becermeye başladı, ona tokat sesleri çıkardı.

Tam göğüslü vücudumla ona doğru yüzleşmek için kendimi hareket ettirdim ve bacaklarımı tamamen açarak açtım. Meme uçlarımı çekmeye ve ara sıra meme uçlarımı onlarla ıslatmak için parmaklarımı emmeye başladım. Yapım aşamasındaki lanet olası bir porno yıldızı gibiydim!

Beni izlediği gibi, sonra kedimi gıdıklamaya başladım ve fiske vururken tekrar parmaklarımı emdim.

Yüzündeki ifadeden beni istediğini anlamıştım.

Yanlarına gidip onlara katılmamı işaret etti. Hâlâ derin derin uyuyan Antalya travesti ye baktım ve kendi kendime, siktir et!

Ellerimin ve dizlerimin üzerinde onlara doğru süründüm, amım önümde gerçekleşen zevklere katılma arzusuyla zonkluyordu. Hala diğerlerinin amını damlayan kızla ziyafet çekti ve beni içine çekti. Diliyle ağzımı keşfetmeye başladı ve sonra beni ondan uzaklaştırdı.

Başımı kuma doğru itmeden önce kulağıma ‘korumanızı hatırladınız mı küçük Antalya travesti dedi.

Antalya travesti ve çizgi roman 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travesti ve çizgi roman

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta