Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti ve estetik tutkusu

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travesti ve estetik tutkusu

Antalya travesti

Son zamanlarda Antalya travesti kızlar arasında bir estetik tutkusu aldı başını gidiyor. Bu güzellik yarışı aynı zamanda kavgaları da beraberinde getirmekte. Kendi işlerinde arkadaş olan dış dünyaya karşı bağımsız birey olan Antalya travestileri her defasında internete girdiklerinde farklı farklı bölgelerde estetik doktorları aramaktadır. Estetik olayında başı çeken travesti görünce 6 ayda ve estetik yapamazsa uykularını kaçtığını söylemektedir.

Antalya travestileri güncel henüz 23 yaşında çıtı pıtı minyon tipli bir travestidir. Vücudunu fiziksel görünümlü güzelliğini %90’ını estetik operasyonları borçlu olan travesti günce Antalya’nın en genç travestileri arasında yer almaktadır.

Güngören bu estetik ve güzellik tutkusu Antalya bölgesindeki tüm kuaförler güzellik ürünleri satanlar ve estetik doktorları tarafından da bilinmektedir. Kaşları yanakları dudakları burnu kalçası basenleri her tarafa estetikli olan travesti güncelin yaşı 50’ye geldiğinde fiziksel görüntüsünün ne olacağı da belli değildir.

Eşi ilerleteyim de bu güzellik tutuyorsun ben de vazgeçeceği düşünmen Antalya travesti güncel kendisini Konyalı travestileri ve Lara travestileri ileride rakip görmektedir. Antalya travestileri güncellenen bir farklı versiyonu ise alanya’dadır.

Alanya travestileri tuğçe’nin de tutumu güncelden pek farklı değildir. Her yıl silikonlarının boyutunu değiştiren Tuğçe kendisi de milyon tüplü Bir travesti olmasına rağmen kalçalarıyla eşdeğer büyüklükte göğüslere sahiptir.

Antalya ve Akdeniz bölgesi’nde hemen hemen en büyük memeli travestisi olan Alanya travestileri Tuğçe vücudunun değişimini tamamlandığını iddia etmekte.

Şu andaki görüntüsünün yani estetiklerinin tamamlamış olma görüntüsünü yaşının gerçeğini borçlu olan Tuğçe bunun farkında değil. Malum dolgular botokslar veya yapay silikonlarla değiştirilmiş vücut genleri yaş farkı yani yapıldığı dönemden 10-15 yıl sonrası özelliğini yitirmektedir.

Örneğin yanaklara veya dudaklara yapılan dolgular 10-15 yıl arası belli bir zamanla özelliğini yitirmektedir.

Kolay kullanımında dolgun olduğu bölgede deride genişleme olduğunda dolguların eriyip idrar yoluyla vücutta atılmasından sonra Alanya travesti kızların vücudunda deri sarkmaları oluşmaktadır. Geri sorgulamalarda vücuda bakıldığında görüntü kirliliğini beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda Manavgat’ta yaşayan travestilerde de estetik tutkusu az da olsa mevcuttur.

Fakat bu güzel olma güzellik yarışındaki baskı Antalya travestileri ve Alanya travestileri kadar güçlü değildir. Manavgat ve Manavgat sitede yaşayan sadece 2 tane travesti olduğu için bunların kendi aralarında yarış yapmaları çok mantıklı değildir. Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan kemer’de ise yaşayan Kemer travestileri mevcut değildir. Kemer zaten kış ayları adeta hayalet şehir gibi olur biraz ayları ise nüfusunu 25-30 katına katlamaktadır.

Zaten kemer’de yaşayanların çoğu Rus uyruklu olup yazmayız şimdi turistlerin uğrak bölgelerinden biridir Kemer.oysaki travestileri sürekli insan sirkülasyonu olduğu yerler veya nüfusun yoğun olduğu yerlerde yaşamak daha mantıklıdır. Tabii ki bu durum kemer’de Yaşar erkeklerin herhangi bir travesti ile beraber olamayacağı anlamına gelmemektedir. Zaten konyaaltı’nda yaşayan travesti olduğu için Kemer Konyaaltı arası bir ortalama 30 dakikalık bir mesafedir.

Kendi aracınıza kemer’den Antalya’ya ortalama 40-45 dakikada gelebilirsiniz. Bu da kemer’de yaşayan erkeklerin de Antalya travestilerine erişim kolaylığını beraberinde getirmektedir. Her ne olursa olsun gerek Alanya gerek Manavgat Kemer veya Antalya travestilerine her birini arkadaş olduğunu unutmamak gerekir. Lakin ne ara travestileri ve Konyaaltı travesti kızları bu gruptan biraz farklı tutabiliriz. Bunun sebebi ise Konyaaltı ve lara’nın biraz ehliyet kesim olduğundan dolayı burada yaşayan travestilerin de biraz burnu havadadır.

Bu yüzümüzde sizleri kısaca Antalya bölgesinde yaşayan tamamında ilçelerde de yer alan travestileri tanıtmak istedik. Antalya travesti sitesinde yayınlanmasını istediğiniz farklı düşüncelerin ve görüşleriniz varsa bizlere ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz.

Antalya travesti sitemizden yer alan iletişim bölümünden bize ulaşıp düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz. Zira bu düşünce ve yorumlarınızı Antalya travestileri sitesinde yayınlayıp yayınlamama hakkını kendimizde gizli tutuyoruz.

Sizleri şimdiden Antalya’nın müthiş travestileri ile beraber iyi bir hafta sonu diliyorum.

Antalya travesti ve estetik tutkusu 123454

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 60

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travesti ve estetik tutkusu

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 397 Oyuncu Bulunmakta