Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travesti ve Kızkardeşi hale

Antalya travesti ve Kızkardeşi hale

Antalya travesti

Antalya travesti nin Kız kardeşi Hale daha lise öğrencisi, Okullarda son süreçte yaşanan salgın hastalık nedeni ile uzun süredir kapalı ve daha uzun süre de açılmayacak gibi görünüyor. ANTALYA TRAVESTİ Haliyle bütün gün evde elinde telefon, tablet, internet zaman geçirmeye çalışıyor. Televizyon izlemek çok sevdiği bir aktivite değildir ama o gün işten yeni geldiğimde tesadüfen onu televizyon karşısında elinde bir kova patlamış mısırla buldum.

Bunalıma girdi herhalde diye düşündüm artık. Antalya travestileri Neyse odama gidip üzerimi değiştirdikten sonra gittim bende salonda ki diğer üçlü kanepeye uzandım. Lara travestileri Kısa bir gün değerlendirmesi yaptık birlikte sonra bi sessizlik oldu aramızda ve bir anda televizyonda Konyaaltı travestileri izlediği programı hatırlamış olsa gerek.Abla! diye seslendi.

Yeni bir moda yarışma başlamış televizyonda. Bir moda yarışması on iki tane genç kızım yarıştığı her gün güzel görünmek için alışveriş yaptığı ekran karşısında birbirlerine etmedikleri hakaret ve çirkin sözün kalmadı amaçsız saçma bir moda programı. Kız kardeşimle oturmuş boşluktan onu izliyoruz. Can sıkıntısı işte biizmkisi. ikimizinde yapacak hiç bir işi yok. bir anda abla keşke şu on iki salak kızın yerine Antalya’dan on iki tane travesti seçseler de onlar yarışsa biraz gülüp eğlensek dedi. Bir an sesli bir gülme aldı beni ANTALYA TRAVESTİLERİ evet dedim haklısın ülkece bir Antalya Travestilerini televizyona moda programında izlemdiğimiz kalmıştı.

Neden öyle diyorsun abla şu bizim evin altında ki yokuşun başında yaşayan Antalya Travesti Esra yok mu onun yarışmaya katıldığını düşünsene dedi.Düşündüm dedim. Ne kadar eğleneli olurdu. Antalya Travesti Esra yolda kendine birinin yolda yürürken ters ters baktığını gördüğünde bile iri cüssesi ile insanın üstüne doğru yürüyor,sen bugün güzel giyinmemişsin,perugun da kırmızı değil de siyah olsaydı,kırmızı rujunu çok sürmüşsün,elbisen kötü gibi yorumları duyduğunda karşısında ki jüri üyeleri ve geri kalan on bir Antalya Travesti yarışmacıya neler yapabileceğini düşün.

Düşünmeye hayal gücüm yetmiyor suan dedim kardeşime. KONYAALTI TRAVESTİLERİ Hem Travestilerin bu denli dışlanıp yok sayıldığı bir şehirde bırak moda programlarında travestileri izlemeyi sokağa çıkmaya hakları yokmuş gibi muamele yapılıyor çoğu zaman.Zaten Travesti Esra’da bu şehir de barınamadığı için gitmedi mi dedim ?