Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri 30 Ağustos Zafer bayramı’nı kutladı

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri 30 Ağustos Zafer bayramı’nı kutladı

Antalya travestileri

Antalya halkı ve Antalya travestileri hep beraber 30 Ağustos Zafer bayramı’nı 100 yıl ve Güllük caddesi’nde bir yürüyüşle kutladı.

Kalabalığın arasında Konyaaltı travestileri ve Lara travesti bireyler ile Alanya travestileri de 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarını katıldığını belirtti.

Her ne kadar Antalya merkez ve Alanya arasında uzun bir mesafe olsa da Manavgat travestilerinin de katılım gösterdiği 30 Ağustos Zafer bayramı’nı Antalya travestileri de halkla iç içe kutladı.

Kurtuluş savaşı ve Çanakkale savaşı gibi dünyada kendini bildiren savaşlarda kendini tanıtan cinsiyet ayrımı gözetmeksizin Türk insanının büyük bir Kurtuluş Bayramı olan 30 Ağustos Zafer bayramı’nı haklı olarak Antalya’da yaşayan travesti bireyler de yürüyüşte kutladı.

30 Ağustos akşamı Antalya stadyumuna verilecek konserde dünyaca ünlü Türk ozanlar ve Türk şairlerinin katılımıyla da türkü ve şiir gecesinin yanı sıra Antalya expoda ise ünlü sanatçıların konserleri ile 30 Ağustos Zafer bayramı’nı Konyaaltı travestileri de halkla iç içe kutlamakta.

Antalya insanının en sıcak yönlerinden biri olan travesti veya Antalya gay ayrımı yapılmadan halkla iç içe olmasını ve travesti bireyleri ötekileştirmeden gayet sosyal ilişkiler kurabilmesidir.

Son derece eğitimli ve kültürlü bir yapıya sahip Antalya insanını dünyanın her yerinden gelen yabancı ve yerli turistlerin de saygısını kazanan Antalya’da yaşayan Antalya halkı aynı zamanda Antalya travesti bireylerin de sevgisini kazanmakta.

Her iki tarafınla birbirine olan sevgisinin karşılıklı olmasının en iyi göstergelerinden biri olan 30 Ağustos Zafer bayramı’nı Antalya travestileri ile beraber kutlayan Antalya insanının Alanya travestileri nide Güllük caddesi ve yüzüncü yıl bulvarı gibi bilindik bölgelerde görülmesi hem Antalya insanlığı hem de Alanya travestileri ni sevindirdi. Alanya travestileri ise Alanya’da yaşayan insanların antalya’dakiler gibi sıcakkanlı olmadığını ellerine gelen her fırsatta Alanya travesti bireyleri dışladıklarını belirttiler.

Hatta yaşayan sadece 2 Manavgat travestileri olduğu için bunun çok fazla göze batmadığını ve Manavgat halkının travestileri bilmediği için sokakta gördüğü Manavgat travestileri ni farklı bir gözle bakmakta. Lara travestileri nin kültürlü olmasından ve rahat olmasından kaynaklanan özgüven yüksekliği Türkiye’nin hiçbir yerinde olmadığı da gözlenmekte.

Bunun en net gösteren olaylardan biri ise 30 Ağustos Zafer bayramı’nı Lara travestileri ile beraber kutlayan Antalyalı insanların kendilerini geliştirmiş olmasını da gözler önüne serdi.

Bundan oldukça mutluluk duyan Konyaaltı travestileri ve Lara travestileri de Antalya travesti bireyler ile Güllük caddesi’nde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamasında hep beraber kol kola yürüdüler.

Tabii ki kadın erkek çocuk yetişkin fark etmeksizin nasıl bütün insanlar bir araya geliyorsa erkek kadın veya Antalya travesti bireyler de çok rahat ve gayet de saygılı bir ortamda hep bir araya gelebilmektedirler.

Bu yüzden her türlü değer ve öz sevgiyi hak eden Lara travestileri Türkiye’deki bütün travesti bireylere örnek olabilecek niteliktedir.

Kişisel olarak güzelliklerinden ödün vermeyen Lara travestileri kültürel olarak da çevredeki insanlara olan saygılarından asla ödün vermemektedir.

Antalya travestileri ve Konyaaltı travesti bireylerin insanlar tarafından en çok sevilmesinin nedenlerinden biri de bu yaşam tarzlarıdır.

Lara’da yaşayan yabancı Lara travestileri de olduğu için kişisel ve kültürel yapının biraz farklı olduğunu söyleyebiliriz.
Lara travestileri ile çok fazla olmasa da nadiren bir araya gelen Antalya travestileri onlara da saygılarında asla kusur etmemektedir.

Bu davranış ve yaşam biçimleri ile tanınan Antalya travestileri kendilerini ziyarete gelen dünyanın her yerinden yerli ve yabancı turistlerin de saygısını kazanmış durumdadır. O nedenle Antalya travestileri ile herhangi bir atmosferde bir araya gelmeye çekinmeyen Antalya halkı da Antalya travesti bireylere olan saygı ve sevgisini 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da gösterdi.

Türkiye’nin diğer yerlerinde yaşayan travesti bireyleri de Antalya travestilerini örnek almalarını ve yaşadıkları yerdeki yerel halkla saygı ve sevgi içerisinde hayatlarını sürdürmelerini dileriz.

Antalya travestileri ile Antalya halkı adına tüm dünyanın 30 Ağustos Zafer bayramı’nı kutlarız.

Makalemizde bahsettiğimiz birbirinden güzel ve eğitimli aynı zamanda kültürleri ile de ön plana çıkan Antalya travestilerini çeşitli arama motorlarına Antalya travesti yazarak ulaşabilirsiniz.

Antalya travestileri 30 Ağustos Zafer bayramı’nı kutladı 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :155 / 56

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri 30 Ağustos Zafer bayramı'nı kutladı

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta