Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri Alışverişte nereleri tercih ediyor

Antalya travestileri Alışverişte nereleri tercih ediyor

Antalya travestileri

Herkesin bildiği gibi kadınlar veya kendini kadın gibi hisseden Antalya travestileri arasında söz konusu alışveriş olduysa eğer ekonomik krizin hiçbir önemi yoktur.

Yaşam kalitesi ve konforundan asla ödün vermeyen Antalya travestileri haftada bir olmazsa mutlaka 10 günde bir alışverişe çıkmaktadır.

Peki alışverişe çıkan Antalya travestileri Antalya’da nereleri tercih ediyor şimdi sizler için sıraladık.

Antalya’daki markaların ve en gözde mağazaların bulunduğu birkaç alışveriş merkezinden birisi olan MarkAntalya Antalya’nın tam ortasında olduğu için herkesin hem ulaşımı kolay hem de herhangi bir park sorunu olmadığı için gayet rahat bir şekilde alışveriş yapıp eğlenebileceğiniz veya gezebileceğiniz bir merkezdir.

Güllük ve yüzüncü yıl bulvarı kesiminde bulunan Yener Ulusoy bulvarı’nın sonunda yer alan MarkAntalya alışveriş merkezi Kendi aracı olmayanlar için de ulaşımı en kolay yerlerden sadece birisidir.

Hemen yolun karşısında yer alan tramvay durağı ile Antalya’nın neresinde olursanız olun tramvay ile MarkAntalya alışveriş merkezine ulaşmanız gayet kolaydır.

Alanya travestileri de zaman zaman alışveriş için antalya’yı tercih ederler.

Antalya travestileri gibi alışverişte Alanya travesti bireylerin de tercihi markantalya’dır.

Antalya travesti bireylerin alışverişte tercih ettikleri bir başka alışveriş merkezi ise özdilektir.

100 yıl bulvarı’nın diğer tarafında yer alan Konyaaltı mevkinde bulunan Özdilek alışveriş merkezi markantalya’dan daha büyüktür.

Her iki alışveriş merkezinin içinde oyun salonları restaurantlar kafeteryalar güzellik merkezleri ve sinemalar yer almaktadır.

Antalya’nın en merkezi yerleri Güllük caddesi ve yüzüncü yıl bulvarı’nı arasına alan Özdilek ve MarkAntalya alışveriş merkezi Antalya’ya gelen herkesin uğradığı merkezlerden biridir.

Eski popüleritesi olmasa bile konyaaltı’nda bulunan 5M Migros az da olsa tercih edilen alışveriş merkezlerinden biridir.

5M migros’un yapısının eski olması ve artık binanın da yıpranmış olmasından dolayı geçmiş yıllardaki olduğu gibi markalar çok fazla tercih etmemektedir.

Bu da insanlar ve özellikle Antalya travesti bireyler tarafından 5M migros’un tercih edilme özelliğini de düşürmektedir.

Antalya’da ya bir başka alışveriş merkezi ise Antalya havaalanına yakın aksu’daki mall of antalya’dır.

Bu alışveriş merkezinde genelde mağazalar ve restaurantlar vardır oyun salonları ise çok yaygın değildir.

Antalya travestileri ve Antalya’da yaşayan yerli halkın da alışverişten ziyade sinema ve tiyatro gibi etkinliklerde de Özdilek alışveriş merkezi ve markantalya’yı tercih etmeleridir.

Tekno mağazalar konusunda 5M Migros diğerlerinden biraz öndedir.

Günümüzdeki insanların özellikle gençlerin teknoloji bağımlılığı olduğunu düşünürsek teknolojik ürünler satan 5M migros’taki mağazalardan dolayı Antalya travestileri de zaman zaman orayı tercih edebilmektedir.

Antalya travestileri ile Alanya travestileri alışveriş konusunda Lara’da bulunan alışveriş merkezlerini pek fazla tercih etmezler.

Buradaki yerleri genelde sadece Lara travestileri ve lara’daki otellere tatile gelen yerli ve yabancı turistler gider.

Konyaaltı travestileri ise sayıları az olduğu için onların nereden alışveriş yaptığını araştırma gereği görmedik.

Eğer Antalya’ya yeni gelen herhangi bir yabancı bireyseniz 100 yıl ve Güllük caddesi’nde yürüdüğünüzde herhangi bir Antalya travesti ile karşılaşabilirsiniz.

Kaliteli ürünlere düşkünlükleri ile bilinen Antalya travestileri gayet insancılığı ve sıcakkanlı oldukları için yabancıysanız eğer onlara nereden alışveriş yapacağınızı sorabilirsiniz.

Eğer frekanslarınızı tutarsa çok samimi arkadaş olup Antalya travestileri ile beraber alışveriş yapma şansı da bulabilirsiniz.