Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri beslenme alışkanlığı

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri beslenme alışkanlığı

Antalya travestileri

Her insan gibi Antalya travestileri de beslenmesini Özen göstermektedir.

Fakat bazı Antalya travesti bireyler işin tuzunu kaçırıp saat gözetmeksizin katı yağlar ve yüksek kalorili yemeklerde tüketebilmektedir.

Özellikle gece geç saatlerde yenilen yemekler ve hemen arkasından uzunca bir uyku mekanizmaya hemen kilo almaya ve vücudu yağlanmaya yönlendirmektedir.

Gecenin geç saatlerinde tereyağlı makarna veya mumbar dolması Antalya travesti bireyler için en tehlikeli yemeklerden sadece birkaçıdır.

Saatlerde yani yemek yemek yedikten sonra herhangi bir fiziksel eylem veya hareket yapılmayacaksa bu emekler tüketilmemelidir.

Özellikle yüksek kalorili yemeklerden sonra minimum 4 saat sonra uyuyabilirsiniz.

Çünkü mide fonksiyonları ve vücut mekanizması bu yediğiniz yemeği sindirmekte ve bu işlemleri yaparken de vücudunuzun hareket halinde olması gereklidir.

Travestileri fiziksel özelliklerine çok önem gösterdikleri için sürekli estetik doktorlarının kapılarını aşındırmaktadır.

Bu tarz detayları çok fazla dikkat etmeyen Konyaaltı travestileri hayatlarının her döneminde kilo ve sağlık problemi ile yüzleşmektedir.

Lara travestilere kadar spora önem ve değer verseydi Konyaaltı travesti kızlar da çeşitli fiziki operasyonlardan uzak durabilirdi.

Tüm dünyanın ortak problemi haline gelen obezite veya fazla kilo problemini çözüm olarak tıp dünyasının geliştirdiği tüp mide yöntemi Antalya travestileri tarafından yoğun ilgi görmekteydi.

Ancak bu aşamadan sonra bununla çok fazla etkili olmadığı birkaç trans birey tarafından tescillenmiştir.

Her şeyin doğalı güzel olduğunu yola çıkarak beslenmemize dikkat ederek ve disiplinli bir spor programı ile vücudumuzun formunun dönüşmesini ve kalıcı bir güzelliğe sahip olmasını sağlayabiliriz.

Boy ve kilonun orantılı olması Antalya travestileri içinde önemli bir etkendir.

Çünkü şişman bir domatese 2 adet kürdandan ayak takılmış gibi gözüken bir Antalya travesti bile ile hiçbir erkek sevişmek istemez.

Çok sıcak ve terletici yaz günlerinde kilolu insanların çok kısa bir sürede olsa terlediğinde vücudunun kokma özelliğini de göz önünde bulundurursak şişman Bir travesti ile sevişmek isteyen erkek bu kokudan sonra evinizden koşar adımlarla kaçabilir.

Bu durumun Antalya travestileri üzerinde yarattığı travma herkesin hayatını olumsuz olarak etkilemektedir.

Bu nedenle Antalya travestileri beslenme alışkanlıklarına dikkat etmelidir.

Un tuz ve şekerden uzak durmakta kilo problemlerinin çözümü için en etkili yollardan sadece biridir.

Sabah erken saatlerinde mis gibi börek kokusunu çekiciliğine yenilip börekçi kafelerinde sıcak börek ve çay eşliğinde kahvaltı yapan Antalya travestileri bu tüketimin kendilerini kilo olarak geri dönüş yapacağının da bilincindedir.

Her defasında muson olsun diyerek homini gırtlak tıkınmaya devam eden Antalya travesti kilo problemleri ile bu şekilde davrandığı sürece her zaman yüzleşmek zorundadır.

Antalya travesti sitemizden tanıştığımız travesti partner ile beraber olacağınız da fotoğraflarını gerçek olup olmadığını mutlaka sorunuz.

Kaldı ki fotoda bebek evde şebek olan Alanya travestileri sayısı oldukça fazladır.

Her ne olursa olsun gönlünüze ve zevkinize göre Alanya travestileri ile sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Antalya travestileri beslenme alışkanlığı 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri beslenme alışkanlığı

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta