Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri Buse

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri Buse

Antalya travestileri

Antalya travestileri Buse Çocukluğumu Antalya’da babaannem ve dedemle birlikte onların bağ evinde geçirirdim her yaz.Bağ evinde sürekli birlikte oyun oynadığımız altı kişik kızlı erkekli bir oyun grubumuz vardı neredeyse günün bütün saatlerini birlikte geçirirdik onlarla.Hepsi çok yi çocuklardı. ANTALYA TRAVESTİ İçimizden biri bizden her zaman farklı olmuştu.Daha sevecen,narin,duygusal,kırılmaya daha müsait bir yapısı vardı hep.Adı Süleymandı.

Antalya travestileri Süleyman ı Hepimiz çok severdik. Süleyman’ı ama diğer erkek çoukları Süleyman’da bir tuhaflık olduğunu söylerdi hep.Erkekler futbol oynarken Süleyman biizmle evcilik oynardı.Barbie bebekleri vardı çok güzel onlara elbiseler diker keçeli kalemlerle makyaj falan yapardı. Konyaaltı travestileri Bağ evinde geçirdiğim yaz tatilleri boyunca hep çopk keyif alırdım.Uzunca yıllar bu böyle devam etti ta ki baannemle dedemi kaybedene kadar.

Lara travestileri Sonra bir daha hiç bağ evine gitmedim.Hem Süleymanla hem de diğer arkadaşlarımla olan bağlarım böylece koptu gitti. ANTALYA TRAVESTİLERİ Aradan uzun yıllar geçti üniversiteyi bitirdim ve Antalya’ya polis olarak atandım Asayiş Büro’ya.Bir gece yarısı polis arkadaşlarla büroda oturduk çay içiyoruz.Sessizsakin ve olaysız bir geceydi bizim için.Ekipce çok alışkın olmadığımız bir durumdur bu bizim.Gecenin ilerleyen saatlerine kadar hiç bir vukaat ihbarı gelmemişti.ta ki saat gece ikiyi gösterinceye kadar .Telefon çaldı ve bir ihbar geldi.

Falanca mahalelde Antalya Travestileri işe çıkmışlar o esnada kendi aralarına kavgaya tutuşmuşlar diye.Apar topar bindik ekip arabalarına olay yerine vardı.Ortalık karma karışık kim kime dum duma belli değil.Herkes herkesle kavga halinde.Ben ilk kez denk geldim böyle bir Antalya Travesti kavgasına.Zor oldu ama topladık bütün Antalya Travestilerini.

Büroda ifadelerini aldığım travestilerden biri o kadar tanıdık geliyordu ki bana.Sesi,yüzü,bakışları…Bir kaç saniye daha dikkatli baktıktan sonra anlamıştım onun çocukluk arkadaşım Süleyman olduğunu. Lara travestileri Onu tanıdığımı fark edip etmediğini bilmiyorum ama ben orada onu daha fazla utandırmak ve rezil etmek istedmediğim için Antalya Travestisi Süleyman’ı tanımamazlıktan geldim.Her kese uyguladığım yasal işleri uygulayıp ifadesini aldım ve gerekli işlemleri yaptım.Bütün Antalya Travestileri bir gece nezarette kaldıktan sonra serbest bırakıldılar.

Sabah nezaretten çıkarken bir kez daha göz göze geldik çoukluk arkadaşım Süleymanla.Usulca kafasını başka bir yöne çevirdi.Yıllar sonra bile aklımda kalan son ley o bakışı olacak ama ben çocukluk arkadaşım Süleymanı bir Antalya Travestisi olarak hatırlamak istemiyordum.

Antalya travestileri Buse 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri Buse

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta