Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri çocukların cinsiyet değiştirmesini onaylamıyor

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri çocukların cinsiyet değiştirmesini onaylamıyor

Antalya travestileri

Uzun bir süredir dünya medyasında gündemde olan çocuklarının cilt transeksüel olup cinsiyetlerini değiştirmesini destek veren ünlülere olumsuz yöndeki eleştirilerini eksik etmeyen Antalya travestileri dünyaca ünlü starlara kötü ebeveyn olmakla suçladı.

Aslında Antalya travestileri bu konuda haksız da sayılmazlar.

Henüz daha 11 veya 13 yaşlarında olan çocuklarının kendilerini transeksüel olarak sınıflandırdığını iddia ederek destek olduğunu ve cinsiyetlerini değiştirmesinde yardımcı olduklarını söyleyen dünyaca ünlü starların anne ve babalığı ve hatta iyi ebeveyn olup olmadığı Antalya travestileri tarafından tartışıldığında aslında tüm insanları da düşündürecek bir noktaya varıldı.

Olaylara dini açıdan bakıldığında tüm dinlerin de cinsiyet değiştirilmesini karşı olduğunu belirten Antalya travestileri tüm dünyaya dini konularda da bilgili olduklarını dolaylı yoldan da ifade etmiş durumda.

Yine bir Antalya travesti tarafından dünyaca ünlü Star charlize theron hayranlığı evlatlık aldığı çocuğun cinsiyetini değiştirmesini sağladıktan sonra yok olduğunu belirtti.

Bu davranışlarıyla ciddi bir şekilde hayran kitlesi kaybeden ünlü yıldızların bir tanesi de Angelina Jolie dir.

Ünlü yıldız 13 yaşındaki kızının erkek kıyafetleri giymeyi sevdiğini ve gelişen yaşı ile beraber stillinin hızla değiştiğini dikkat çekti. Yıldız çocuğunun cinsiyet kimliğini resmi olarak kesinlikle açıklamasa da bir röportajında erkek gibi giyinmeyi sevdiğini ve erkek olmak istediğini söyledi.

Kesen 13 yaşındaki çocuğuna destek veren ünlü istediği kıyafetleri giyebilir ve istediği kişiye de aşık olabilir şeklinde sözlerine devam etmişti.

klinik olarak ve fiziksel olarak tam anlamıyla cinsiyet değiştirmemiş olsa da ileride bunun olabileceğini düşünen Antalya travestileri yaşadıkları ülkenin kuralları hakkında çok fazla bilgileri olmadığını ancak çocukların derhal velayetten alınması gerektiğini ifade etti.

Her taraftan Konyaaltı travestileri ile Lara travesti bireylerde ünlü yıldızlara Ateş kusarken bu çocukların gelecekte cinsiyetsizleştirilme projesinin bir başlangıcı olduklarını söyledi.

Dünyadaki insanların televizyonda veya dergilerde gördüğü medyatik yüzlere özenme onlar gibi yaşama arzusunu bir silah olarak kullanan kötü niyetli insanlar gelecekteki cinsiyet sizlestirme ayağının ilk ayağının bu ünlüler olduğunu söyledi.

Konyaaltı travestileri Bu konu uzaktan ve yakından bütün dünyadaki trans bireylere özellikle Antalya travestileri ni çok ilgilendirdiği için bu yazımızı Antalya travesti sitesinde paylaşmak istedik.

Herhangi bir yerde özellikle Antalya’da yaşayan yerli halkın lgbt dünyası ve Antalya travesti bireylere olan düşmanlıklarını medya dünyasından gördükleri ünlülerle bağdaştırdığını ve bu olayın Antalya travesti bireylere olumsuz etkilediği açık ve net bir şekilde ortadadır.

Ne gelen her fırsatta insan hakları ve çocuk haklarından bahseden Amerika daha henüz reşitle olmamış çocukların cinsiyetlerinin değiştirilmesine nasıl olanak vermiştir.

Her şey bir tesadüf olmadığı gibi dünyaca ünlü yıldızların cinsiyetlerini değiştiren çocuklara sahip olması ve bu çocuklarının tamamen kendi biyolojik çocukları olmaması ve genelde Afrika ülkelerinden evlat edinilmiş çocuklar olması ayrı bir dikkat çekilmesi gereken konudur.

Özellikle Afrika ülkelerinden seçilen evlatlık alınan çocukların cinsiyetlerinin değiştirilmesi Antalya travestileri tarafından bu ünlülere tamamen kin ve nefret düşüncelerinin beslenmesine neden olmaktadır.

Yine her zamanki gibi iki yüzlülüğünü alan ve bu imkanlara olanak tanıyıp yasal hale getiren Amerika gibi ülkeleri Antalya travestileri şiddetle kanamakta ve Amerikan ürünlerini boykot etmektedir.

Altını çizerek Bir daha çocukların cinsiyetlerinin değiştirilmesine karşı olan Konyaaltı travestileri ni canlı görülen kurtlar hayatlarını her zaman şu andaki yaşadıkları dürüstlük içerisinde geçirmelerini dileriz.

Antalya travestileri çocukların cinsiyet değiştirmesini onaylamıyor 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :155 / 56

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri ve Alanya travesti sitesidir. Lara travestileri ile Konyaaltı travestileri burada. Antalya travesti burada.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta