Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri ile arabada seks

Antalya travestileri ile arabada seks

Antalya travestileri

Antalya travestileri ile Arabada seks yaptığım günleri çok iyi hatırlıyorum. Kendimi bir rock yıldızı, ateşli bir bebek ve muhtemelen şimdiye kadarki en havalı şey gibi hissettim!Arabamın arka koltuğunda ormanda aynı derecede ateşli bir Antalya travestileri sevgiliyle geçirdiğim ateşli seks gecesini özellikle hatırlıyorum. Deneyim paha biçilemez ve bence herkes hayatı boyunca en az bir kez denemeli.

İster inanın ister inanmayın, otomobiliniz Antalya travestileri ile işleri karıştırmak için harika bir yerdir. Yatak odanızdan, kanepenizden, mutfağınızdan veya seks yaptığınız başka herhangi bir yerden farklıdır ve nostaljik, “Aman Tanrım, bir yetişkin olarak Antalya travestileri ile arabada seks yapıyorum” hissi onu daha da iyi hale getirir. Aynı zamanda oldukça spontane.

Şimdi, tüm Antalya travestileri araba seksi ipuçlarına dalmadan önce, çok dikkatli olmanız gereken birkaç güvenlik ipucu ve önlem var:

Görüyorsunuz, “ahlaksız bir eyleme” karışan insanlara verilebilecek kabahat suçu denen bir şey var. İffetsiz hareket diğer insanların sizi kolayca ve gözle görülür bir şekilde görebileceği bir yerde gündüzleri bir ana caddede seks yapmak gibiiii. Bu, görülmeyeceğinizden emin olabileceğiniz bir yere gitmek isteyeceğiniz anlamına gelir. Belki garajınızda, garajınızda veya dışarısı zaten karanlıkken tenha bir yerde deneyin.

Bir şey daha: Lütfen, lütfen, araba hareket halindeyken Antalya travesti ile hiçbir şey yapmayın!!

Son olarak, park molanızın güvenli olduğundan, arabanızın kapalı olduğundan ve sizin

Kendinizi rahat bir şekilde konumlandırın.

Antalya travesti ile Araba seksiyle ilgili en büyük şikayet, sıfır alan olmasıdır. Ancak, siz ve eşiniz için sıkı bir sıkışma olsa bile, bazı seçenekleriniz var. Arka koltuğa geçebilirsin, bu muhtemelen daha fazla yer sağlar ve aynı zamanda yoldan geçen insanlardan saklanmana da yardımcı olur. Ayrıca koltuklarınızı gidebildiği kadar geriye yatırabilirsiniz, bu da alanınızı daha rahat veya yatak benzeri hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Antalya travesti ile Araba dostu seks pozisyonlarını deneyin.

Kendinizi rahat bir şekilde konumlandırmanın bir parçası, arabada hangi seks pozisyonlarının işe yarayıp hangi seks pozisyonlarının işe yaramadığını bilmektir. Oral seks ile başlıyorsanız ki bu muhtemelen bir arabada yapılacak en kolay şeydir, tek yapmanız gereken eşinizin kucağına eğilmektir.

Bu, Antalya travesti partnerinizin bir penisi varsa en etkilidir, ancak eşinizin bir vajinası varsa, arka koltuğa 69 pozisyonunda oturabilirsiniz . Yer varsa, koltukları da hareket ettirebilirsiniz, böylece ağız veren kişi ayak boşluğunda diz çökerken alıcı uzanır.

Antalya travesti ile arabada seks için hazır olduğunuzda, üstteki travesti muhtemelen sizin tercihiniz olmalıdır. Antalya travesti Partneriniz yolcu koltuğundayken, koltuğu tamamen geri çekin ve koltuğu yatırın. Kucağına alın ve kovboy kız stilinde ilerleyin . Ardından, ekstra kaldıraç için koltuk başlığına tutunun.

Antalya travesti veya Konyaaltı travestileri ile Ters kovboy kızı da oldukça basittir: Öndeyken koltuğu mümkün olduğunca geriye doğru hareket ettirin.

Antalya travesti partnerinizin kucağına yüzüstü oturun böylece ikiniz de ön camdan dışarı bakıyorsunuz.

Direksiyon simidini tutun ve vücudunuzu ileri geri sallamak için kullanın.

Konyaaltı travestileri ile Köpek tarzı bir seks pozisyonu denemek istiyorsanız , boyunuza bağlı olarak, ikinizi de arka koltuğa sığdırabilirsiniz. Değilse, ön koltuğu tamamen arkaya yatırabilir, arabanızın arkasına bakacak şekilde karnınızı üzerine koyabilir ve eşinizin üzerinize çömelmiş olarak arkadan içeri girmesine izin verebilirsiniz.

Daha çok kaşıkla seks yapan biri mi? Arka koltuğa geçin ve ön koltukları gidebildikleri kadar ileri itin. Antalya travesti Partnerinize arka koltukta yan tarafı üzerine yatmasını söyleyin, siz onların önünde, böylece sırtınız onun göğsüne yaslansın. Koltuk darsa, ellerinizi önünüzdeki koltuğa yaslayarak düşmemeye çalışın.

Konyaaltı travestileri ile Yıldızları görebileceğiniz bir yere park edin.

Bariz sebeplerden dolayı, bu yasal olarak yapabileceğiniz en iyi hareket çünkü yıldızlar dışarıdaysa dışarısı karanlıksa yakalanma şansınız daha az. Ama aynı zamanda yıldızlar, ruh halinizi belirlemenin özgür yolu olabilir. Bırakın yıldızlar sunrooftan parlasın ve ay ışığının aydınlattığı o seksi ışıltıyı vücudunuza yansıtsın.

Aracınızın “ Antalya travesti ile seks aksesuarlarından” yararlanın.

Tüm arabalar mükemmel esaret aksesuarı ile donatılmıştır: emniyet kemerleri. Eşinizin yolcu koltuğuna oturmasını sağlayın ve ardından kemeri yerine oturtun. Ellerini başlarının üzerine kaldırmalarını ve etrafta ne varsa (atkı, bikini üstü, köpek tasması, vb.) kullanarak baş desteğine bağlamalarını isteyin. Son olarak, görüşlerini kısıtlamak için güneş gözlüklerini gözlerinin üzerine geçirin.

Torpido gözünüze sakladığınız kullanıcı el kitabı da kullanışlı bir şaplak görevi görebilir ve kesinlikle bu dikiz aynalarından tam olarak yararlanmak isteyeceksiniz. Eyleme yönlendirilmeleri için onları stratejik olarak açılandırın.

Antalya travestileri ile seks yaparken İçinizdeki teşhirciyi uyandırın.

Kendinizi cüretkar hissediyorsanız, arabanın kaportasına uzanın, vücudunuzu büyük bir battaniye veya havluyla örtün ve makas seks pozisyonuna geçin. Bu şekilde, yanından biri geçerse sevişiyormuşsun gibi görünecek. Ancak yine de lütfen çevrenize dikkat edin ve giriş bölümünde belirtilen güvenlik önerilerine geri dönün.

Tamam, şimdi gerçekten teşhirci olun.

Yakalanmayacağınızdan eminseniz, mahallede köpek stili seks yapmayı deneyerek her şeyi yapın. Yüzünüz arabaya dönük şekilde yerde durun, belinizden eğilin ve Lara travestileri partnerinizin size arkadan girebilmesi için ellerinizi kaportanın üzerine koyun. Veya ellerinizin ve dizlerinizin üzerinde kapüşonun üzerine çıkın, ancak metalin ısınması ihtimaline karşı önce bir havlu veya battaniye koyun.

En kötü durum senaryosu: Bunu kendi garajınızın rahatlığında yapın. Yakalanma şansınızı azaltırken aynı derecede seksi ve buharlı.

Garipleşmekten korkmayın.

Antalya travestileri ile Süper Araba seksi bir öğleden sonra için seks oyuncakları alışverişine gidin. Bazı güzellikleri seçip kontrol ettikten sonra, eve varmadan önce yeni oyuncaklarınızı birbirinizin üzerinde deneyin: sadece özel bir yere park edin, öndeki ilgili koltuklarınıza oturun ve ardından birbirinize yardım etmek için uzanın el.

Fazladan sapık olmak istiyorsanız, Antalya travesti partneriniz öndeyken arka koltuğa geçin. İnlemelerinizi duysunlar ve dikiz aynasından sizi izlesinler diye kendinize dokunmaya başlayın. Bu senaryolar aslında Alanya travestileri ile de yapılabilir. Zaten Alanya travesti kızlar her zaman adrenalinden yana olmuşlardır.