Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri ile daha güven de

Antalya travestileri ile daha güven de

Antalya travestileri

Antalya travestileri Seksten daha karmaşık bir konu var mı? Bir düzeyde, seks oldukça basittir. Bir dizi erotik yüklü davranış. Başka bir düzeyde seks, en derin insani özlemlerimize bağlantıya, kaçışa, zevke, onaylanmaya, güce – açılan bir kapıdır.

Antalya travesti Büyük ölçüde “seks açısından olumsuz” bir dünyada yaşıyoruz ve çoğumuz seksin kötü/kirli/yanlış/günahkâr/tehlikeli olduğu mesajını içselleştirmek için yıllarımızı harcadık. Serbest cinsellik uygulayanlar veya cinsel hizmetler sunanlar genellikle toplumun dışına itilir, faaliyetleri yasa dışı ve yasak olarak etiketlenir. Antalya travestileri Kültürümüzde cinsel kimlikleri, cinsiyet ifadeleri, tenleri ve bedenleri sistematik olarak marjinalize edilen bizler için , “sen olduğun gibi yanılıyorsun” mesajı düpedüz boğucu gelebilir. Konyaaltı travestileri Bu zehirli mesajlar, seksin fiziksel ve psikolojik çıplaklık gibi derin bir kırılganlık uyandırdığı kaçınılmaz gerçeğiyle buluşuyor. Konyaaltı travestileri Ve sonuç mükemmel bir mücadele fırtınası!

Antalya travesti Ama burada modern bir bükülme var. Bugün, sadece seks hakkında utandırıcı ve susturucu mesajlarla bombardımana tutulmuyoruz. Antalya travestileri Ayrıca, bizi yatak odasında kendimize güvenmeye teşvik eden bir dizi iyi niyetli mesajı da özümseriz. Bize cinsel olarak özgürleşmemiz, seks pozitif, özgür, özgür ve cesur olmamız söylendi. Konyaaltı travestileri Bu karşıt mesaj dizisi, eski bir temanın yeni bir varyasyonudur. Ne pahasına olursa olsun özgürlük mesajını içselleştirme riski, püriten mesajı içselleştirme riskine ürkütücü bir şekilde benzer. Bu risk? Kendinden kopukluk. Antalya travesti Bu yeni paradigma altında, seks bir performansa, cinsel ifadeyle rahatınızı, özgürlüğünüzü ve hünerinizi kanıtlayarak utançtan kurtulma girişimi haline gelir.

Antalya travestileri Bu nedenle, yatak odasında daha fazla güven için can atıyorsanız, işe öz şefkatle başlamalısınız. İlişkisel öz-farkındalığı uygulamaya kararlıysak, yakın ilişkilerimiz büyüme ve iyileşme için güçlü bir potadır. Lara travestileri İlişkisel öz-farkındalık, gelişen yakın bir ortaklığın temeli haline gelen, kendimizle devam eden meraklı ve şefkatli bir ilişkidir. Konyaaltı travestileri Bir ilişki eğitimcisi ve çift terapisti olarak yaptığım işlerde, ilişkisel öz-farkındalığımızın cinsel öz-farkındalık geliştirmeyi de içermesi gerektiği benim için fazlasıyla net hale geldi.

Antalya travestileri Cinsel öz-farkındalık, erotik benliğimiz hakkında derin, yakın ve nüanslı bir anlayış geliştirebilmemiz için gürültüyü susturarak, cinselliğimizin dıştan içe deneyiminden içten dışa cinselliğimize geçmemizi gerektirir . Her birimiz, yatak odasında isteklerimizi ve ihtiyaçlarımızı ifade edebilmeyi, derimizde evde hissetmeyi hak ediyoruz. Lara travestileri Her birimiz performatif olmaktan çok otantik bir erotik güven deneyimini hak ediyoruz. Antalya travesti Bu nedenle, erotik güvene giden yolculuk, şiddetli bir öz-şefkatle beslenmelidir. Araştırmacı Dr. Kristin Neff’e göre öz şefkatin üç yönü vardır:

Antalya travesti Kendimizle, sevgili bir arkadaşa kuracağımız şekilde ilişki kurmak.
Antalya travestileri Mücadelelerimizde ve güvensizliklerimizde yalnız olmadığımızı anlamak.
Konyaaltı travestileri Yargılamadan şimdiki an farkındalığını geliştirmek.
Öz-şefkat kendi takımınızda olmakla ilgilidir. Her şeyi çözemediğiniz için, kusurlu ve derinden insan olduğunuz için kendinizi affetmeye devam eden bir taahhüttür . Antalya travestileri Ve harika ve tatmin edici seks için bir ön koşuldur.

Antalya travesti Gerçek hayattaki seks, filmlerde veya pornolarda gördüğümüzden çok uzaktır ve gerçek hayattaki aşıklar mükemmel olmaktan çok uzaktır. Öz Konyaaltı travestileri şefkat, bu anları mizah ve oyunbazlık la karşılamamıza yardımcı olur , böylece “hatalar” mahcubiyet değil yakınlık , umutsuzluk değil bağlantı malzemesi haline gelir. Kusurlarımızı hesaba katma derecemiz, yatak odasında risk alma derecemizdir. Konyaaltı travestileri ihtiyacımız olanı istemek, kendimizi anda kaybetmek ve zevk alma ve verme deneyiminin tadını çıkarmak. Öz-şefkat, başka biriyle yakınlık kurabilmemiz için özgün bir şekilde ortaya çıkmamıza yardımcı olur. Gerçek erotik güven, kendimizi tam insanlığımızla görmemize izin verme isteğidir.

Antalya travestileri Siz hayatınızın bölümlerinden geçerken cinsel benliğiniz de değişir, bu nedenle daha öz-şefkatli olmak ve dolayısıyla cinsel açıdan daha güvenli olmak için asla geç değildir. Konyaaltı travestileri İşte başlamanıza yardımcı olacak bazı uygulamalar.

Antalya travesti Gün boyu bir iç diyalog sürdürüyoruz. Seks yaparken kendi kendinize nasıl konuştuğunuza dikkat etmeye başlayın . Vücudunuzun nasıl göründüğü, koktuğu veya hissettiği konusunda özeleştiri yapıyor musunuz? Hızlı mı yoksa yavaş mı yoksa sessizce mi yoksa yüksek sesle mi orgazm olmak için kendinize baskı yapıyor musunuz? Lara travestileri Bu performans kaygıları, anlaşılabilir olmakla birlikte, öz-şefkatin antitezidir. Eleştirel sesi daha yumuşak bir sesle değiştirmeyi deneyin: “Her şey yolunda. Acele etmeyin. Her şey yolunda.”

Antalya travestileri Farkındalık, yargılamadan şimdiki anın farkındalığıdır ve öz-şefkatin bir direğidir. Cinsellik araştırmacısı Antalya travestileri arasında farkındalık becerilerini öğretmenin, onların cinsel zevk alma konusunda kendilerini daha yetkili hissetmelerine ve orgazm olma olasılıklarının daha yüksek olmasına yardımcı olduğunu buldu.

Antalya travestileri Bir takım arkadaşı alın. Konyaaltı travestileri Partnerinizle seks hakkında konuşabilmeniz, cinsel istek, cinsel uyarılma, kayganlık, orgazm, erektil fonksiyon ve daha az ağrı gibi her türlü iyi şeye bağlıdır. Bir partnerle seks hakkında konuşmak güveni artırır ve güven inşa etmek seks hakkında konuşmayı kolaylaştırır.

Antalya travesti En azından bir miktar cinsel utanç taşımak, bu kültürde büyümenin kaçınılmaz bir yan ürünüdür, bu nedenle çoğumuzun cinsel utançtan uzaklaşıp samimiyete doğru kayma pratiği yapması gerekir. Antalya travestileri Yatak odasında kendinize güvenmek için baskı yapmak, utanç dolu bir anlatı üzerinde bir varyasyon yaratmanıza neden olabilir. Antalya travestileri güzel, gelişen ve kusurlu cinsel benliğinize karşı şefkat göstermek, yatakta neşe ve gerçekten iyi bir bağlantı deneyimlemek için bir temel oluşturur.