Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri Linet ve Moda trendleri

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri Linet ve Moda trendleri

Antalya travestileri

Her zaman olduğu gibi bu yazda Antalya travestileri Linet için moda trendleri sınır tanımıyor. Her türlü kombine izin veren vücuduyla Antalya travestileri Linet akdeniz’i akşamlarında Antalya sokaklarını güzelliğiyle adeta yakıyor.

Birbirinden ünlü markalardan giyinmeyi tercih eden travesti Linet sayısız stil ve yaz kombinasyonu için vücudunu her zaman elverişli tutmak adına sporu kesinlikle aksatmıyor.

Konyaaltı travesti linette sorduğumuzda yazlık ilhamla ilgileniyor musunuz diye bize verdiği cevap bunlar benim şu anki favori yaz trendledim ve sıcak mevsim için kombinasyonlarım diye gardırobunu gösterdi.

Gardırobunu gösterdi diyoruz ki Antalya travesti linet’in evinin birçok bölümü kendi yaşam alanından çok elbiseleri kaplamakta.

Lara travestileri arasında da bilindik bir isim olan Antalya travesti linet’in evindeki gardıropların bir tanesini bakmamız saatlerimizi aldı.

Bizi kırmayıp evinde bize bir mini defile sergileyen travesti Linet gözümüzü ve ruhumuzu ufkunu açıp bize adeta yaz kombinleri için ilham verdi.

Antalya travesti bu röportajımız sayesinde bizler için yeniden keşfedildi ve tarafımızdan daha çok sevildi.

Alanya travestileri arasında güzelliği ve tarzıyla da bilinen travesti Linet aksesuar ve görsel olarak bir önceki mevsim giydi elbiseleri parçalayıp kesip yeni aksesuarlar ve görselini renk katmak için değişiklikler yapmakta.

Her ne kadar tutumlu ve tasarruf seven biri olduğunu iddia etse de tabii ki biz bu Antalya travesti linet’in iddiasına katılmıyoruz.

Katıldığımız tek şey bir kemerle her zaman giysileri yeni bir görünüm ve Yeni bir tarz verebilirsiniz demesiydi.

Bize sergilediğin mi defileden dikkatimi en çok çeken kombinlerin biri uzun kollu bir bluz ile kısacık bir şortla ayağına giydiği yazlık ve topuklu sandaleti ile bize zevkli bir göz banyosu yaptırmasıydı.

Ayrıca üzerine giymeden gösterdiği pamuklu dantel şort ile hafif kabarık kolluk keten bluzu favori listemi çoktan eklemiştim.

Her ne kadar basit görünse de 2 parça birbiri ile mükemmel uyum sağlayıp birkaç doğal aksesuar ile tamamen şık bir görünüme kavuşturdu.

Diğer taraftan da Antalya travesti linet’in uzun zamandır şort giymeye cesaret edemeyen diğer travesti bireylere küçük bir önerisi vardı.

Yemek uyuşturucu alkole zaman buluyorsunuz sporu zaman bulmuyorsunuz.

Onlara değer verdiğiniz kadar kendinize değer verseydiniz eğer bir bluzla kendinizi şekillendirmeyi ve insanları kendinize hayran bırakacak bir Antalya travesti fiziğine sahip olurdunuz.

Biz de Antalya travesti escort linetin bu söylemine kesinlikle katılıyoruz.

Antalya travestileri için farklı ve iyi hissettirme faktörlerinden biri de dar bir üstte şort giymekten tamamen farklı olup gece nasıl bir kombin gündüz nasıl bir kombini kullanacağını bilmektir.

Tabii ki bu gideceğin ortama veya gidiş sebebini olarak da bağlı.

Antalya travesti ile söyleşimizde bizim bilmediğimiz fakat sonuna kadar gurur duyabileceğimiz bir bilgiyi de bizimle paylaştı.

Birkaç yıl önce dünyaca ünlü moda markalarının katalog çekimlerinde trans bireyleri temsil ederek Antalya travesti ismini bütün dünyayı duyurduğunu söyledi.

Abi biz bunu bir Antalya travestiden duyduğumuzda çok olduk ve tabiri caizse ağzımız açık kaldık.

Avrupa’nın birçok ülkesine yayınlanmış dergileri getirip bizim önümüze koyduğunda bu konunun tartışmaya kapalı olduğunu ve haklı olarak Antalya travesti ile ne kadar gurur duysak az olduğunu fark ettik.

Dergilerden bir tanesindeki kombini aklımdan çıkmıyor.

Tamamen göz alıcı renklerden oluşan ince detaylı ve feminen kırmızı kadar göze çarpmayan ofiste de veya akşam bir club’da da giyebileceğiniz güzel bir renk kombinasyonu.

Benim de şahsi olarak en sevdiğim kumaşlardan biri olan Şile kumaşıyla kırmızı ve bol kesim bir pantolon siyah bir stiletto ayakkabı fıstık yeşili bir gömlek ve yine beyaz bir ceket ile fotoğrafta gördüğümüz Antalya travestileri nin o görselini bir anda gözümde canlandırdım.

O kombinle gündüz Antalya veya Alanya’da herhangi bir banka şubesine çalışan bir memur da olabilirdiniz akşam arkadaşlarıyla beraber gece kılavına eğlenmeye giden Güzel bir travesti de bir iş toplantısına giden güzel bir iş kadında olabilirdiniz.

Bunun mevsimsel olarak düşünüp kış aylarında olduğunuzu farz ederseniz delikli dantel romantik çiçekli kırmızı renkli bir dantel şalla çok iyi gideceğini de o anda anladık.

Antalya travesti kızdan öğrendiğimiz şeytan ayrıntıda gizlidir deyimi ile yola çıkarak şal özellikle kırmızı olması gerektiğini çünkü ceket beyaz olacağı için dantelli şalla detayların daha da ön plana çıkacağını belirtti.

Son olarak Antalya travesti kızın Alanya travestileri nide bir önerisi vardı.

Markanın hiçbir önemi yok o anda Alanya travesti birey olarak hangi ortama giderseniz gidin giydiğiniz elbiseyi tam anlamıyla göz kamaştırıcı olarak taşıyabilecek bir travesti fiziğine sahip olmanızdı.

Tabii ki bu hem sağlığınız hem formunuz için beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzında gizliydi.

Antalya travesti kızın bir başka önerisi ise sağlıklı beslenen alkol sigara ve uyuşturudan uzak durun.

Sadece Lara travestileri veya Konyaaltı travestileri olarak değil tüm insanlığın bu önerilere dikkate alması gerektiğini düşünüyorum.

Antalya VIP travesti Lara ve Konyaaltı travestileri arasında da son derece Saygın bir yere sahip olan Antalya travesti linet’e bize zaman ayırdığı için çok teşekkür ederiz.

Antalya travestileri Linet ve Moda trendleri 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri linet ve moda trendleri

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 397 Oyuncu Bulunmakta