Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri nin hoşlanmadığı şeyler

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri nin hoşlanmadığı şeyler

Antalya travestileri

Antalya travestileri İyi bir şehvetli okşama yararlanıcısı olmak için, onun size kafa vermesini neyin daha iyi veya daha zor hale getirdiğini anlamaya çalışmanız, şans eseri yardımcı olabilir. Size kafa tutma konusunda neye değer verdiğini ve temel şikayetlerinin neler olduğunu anlarsanız, bu endişeleri ve sorunları hafifletmeye, onu iyileştirmeye ve sizin için de iyileştirmeye yardımcı olabilirsiniz!

Muhtemelen Antalya travestileri baş verme konusunda sahip oldukları ana protesto, horozunuzu onların yüzüne koyma hissidir. Özellikle kokusu ve tadı pek hoş değil.

Çöplerinizi Temiz Tutun

Bunun çok basit bir cevabı var; ne olursa olsun bir mucize, bir sorun. Millet, horozunuzu temiz tutun. Kasık örtünüzü nazik tutmuyorsanız, her fırçaladığınızda sabunladığınızdan ve tamamen yıkadığınızdan emin olun. Mümkünse her şeyin yeni kalması için her gün veya günde iki kez duş alın. Pek çok kişinin sevdiği ve almayı kolaylaştırdığı kasık kıllarınızı düzenli veya tıraşlı tutuyorsanız, temiz kaldığınızdan ve düzenli tıraş olduğunuzdan emin olun. Düzenli aralıklarla yedi güne kadar bir ödüldür. Yönetmeyi/tıraş etmeyi düşünüyorsanız tavsiye edilir! Kasık kıllarında pis kokulu mikroskobik organizmalar gelişiyor gibi görünüyor.

antalya travesti

antalya travesti

Şimdi bile sünnet derisine sahip olacak kadar şanslıysanız, onu geri çekip her yerini yıkadığınızdan emin olun. Derinin başka hiçbir şeyin üzerine çökmemesi için sünnet derinizi doğrudan geri çekin ve ölü deri oluşumunu ve smegma oluşumunu ortadan kaldırmak için köpüklü bir malzemeyle yıkayın. Smegmanın penis sağlığı için olağanüstü olmasına rağmen, ne yazık ki kötüdür ve tadı berbattır, bu nedenle o bölgeyi temiz tutun. Ek olarak, sünnet derisinin bir fraenulum (cildin hassas kısmı) oluşturduğu ve koronal kenarın V’sine birleştiği yerin etrafındaki bölgeyi elde etmek için horozunuzun etrafında döndüğünüzden emin olun. Bu bölgede smegmanın fark edilmeyebileceği birkaç kat deri vardır, bu yüzden dikkatli olun.

Eğer sünnetliyseniz yine de tamamen yıkandığınızdan emin olun. Sünnetli olmak kendi temizliğinizin gözden kaçmasına izin vermeniz için bir neden değildir. Tavukların ve kasıkların da çürür! Temizleyici, su ve yıkama malzemesi, sizi mükemmel ve sevgilinize karşı misafirperver kılmak için yeterlidir.

Dahası, eğer bütün gün oturup biraz terlemişseniz, birdenbire bir penis masajının size doğru geldiğini anlarsınız, hemen çeki düzen vermek için tuvalete gitmenin utanılacak bir şey olmadığını anlarsınız. . Sevgilin bunun için senden hoşlanacak.

Biraz koş ve gel, lütfen

Antalya travestileri baş verme konusunda bir numaralı itirazı da çenelerinin yıpranmasıdır. İşte çenesinin boşalmasını engellemeye çalışması için birkaç ipucu ama bu protestonun nedeni insanların gelmesinin çok uzun sürmesi. Antalya travesti Bu makul bir ikilem; muhtemelen bu kadar hızlı gelme arzunuz yok, çünkü varmak harika hissettiriyor, ancak ne kadar dayanırsanız bu onun için o kadar az çekici hale geliyor (çenesi giderek daha fazla yıpranmış görünüyor) ve eğer pes etmezse ve uzun vadede sizi ikna ederse, yakın gelecekte tekrarlamak isteyeceği bir karşılaşma olmayacaktır.

Penis masajından nasıl hızlı bir şekilde çıkılacağını bulmak iyi bir yetenektir. Üstelik bu bir uzmanlıktır ve öğrenmeniz gereken bir şeydir. Dinamik ve mesafeli doruklar arasındaki fark hakkında daha fazla bilgi edinin ve penis masajından sizi doruğa daha hızlı getirmesine izin verin.

Antalya travestileri nin hoşlanmadığı şeyler 34567

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :77

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 77

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri ve Alanya travesti sitesidir. Lara travestileri ile Konyaaltı travestileri burada. Antalya travesti burada.

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta