Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri ve tatil alışkanlıkları

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri ve tatil alışkanlıkları

Antalya travestileri

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla hava sıcaklıkları birden zirveye çıktı ve Bunu fırsat bilen Antalya travestileri ise çevre ilçelerdeki sahil kesimlerindeki yıldızlı yıldızsız otellere Akın Akın gitmeye başladı. Antalya şehir merkezinde de denize girebilecek yerler var fakat bu Antalya travesti bireylerin lüks ve konfor olan düşküllüğünden dolayı genelde kendi sektöründe bir marka haline gelmiş otellerden yanadır.

Antalya travesti Bu herkesin kendi tercihidir aslında her ne kadar eleştiriye kapalı bir konu olsa da zaman zaman bu kadarı ne gerek vardı dedirtebilir.

Antalya şehir merkezine en yakın ilçeleri Lara ve Konyaaltı’nda birbirinden güzel ve kaliteli oteller ve plajlar vardır.

Dünya çapında turist ağırlayan bu oteller ve plajlarda Antalya travesti bireyleri hiç kimse yadırgan nitelikte veya ötekleştirme maksadıyla yan gözle bakmaz.

Antalya travesti Kişilerin tamamen eğitim ve kişisel olgunluğundan kaynaklanan başkasının hayatını hatta tanımadığı kişilerin hayatına müdahale etme alışkanlığı yabancı turistlerde yoktur.

Özellikle Avrupalı turistler kesinlikle sizin cinsiyetiniz veya cinsel tercihinize ilgilenmez sizi tamamen insan olduğunuz için sever ve size o şekilde davranır.

Aslında eleştirel bir gözle gerçeklere bakıldığında Antalya travesti kızların neden içinde bir Avrupa hayranlığı olduğunu ve Avrupa’yı insanlara olan hayranlığını buradan da anlayabiliriz.

Antalya travesti Çünkü şehir merkezindeki insanlar tarafından az da olsa ötekileştiren Antalyalı bireyler bu dışlanmışlığın ve ötekileştirilmişliğin verdiği stresi Lara veya konyaaltı’nda bulunan otellerde tamamen Avrupalı turistlerle arkadaşlık ederek bu stresten ayrılabilirler.

Yaz mevsiminin gelmesiyle otellerde doluluk oranları %100’lere ulaşmış durumda. Bu nedenle tabii ki fiyatlar da yükselişte.

Bize ait olan Antalya travesti sitesi sayesinde kazançları oldukça yerinde olan bu trans bireyler otellerin fahiş fiyatlarını çok da umursamış durumda değiller.

Fiyatlar ve döviz kuru her ne olursa olsun her Yaz mevsiminde tatil alışkanlıklarından asla vazgeçmeyen Antalya travestileri kış mevsiminde ise yurt dışında tercih edebilmektedir.

Dünyada özellikle Avrupa’da yaşayan trans ve travesti bireylerin de tercihleri yine Antalya Konyaaltı ve Lara otellerinden yana.

Otellerinde artı 18 konsepte olması yani 18 yaş altı müşteri kabul etmemesinden dolayı bu otellerde tatil transit bireyler tarafından tamamen eğlenceli bir hale gelmektedir.

Antalya travesti Yaz mevsiminde özellikle okullar kapandığında tatile gelen ailelerin okulların kapanmasını beklediği için bu dönemde gelenlerin geneli çocuklu aileler olduğu için bazı otellerde gürültü hat safhadadır.

Oyun alanlarında ve havuz başında koloni halinde gezen çocukların bağırışları tatilinizi tamamen çekilmez bir hale sokabilir.

bu faciadan ve yıpranmışlığın psikolojisinden uzak durmak isteyen Antalyalı bireyler genelde +18i otelleri tercih ettiği için Avrupalı trans bireyler de aynı şekilde bu tarz otelleri tercih etmektedir.

Antalya’daki travestilerin tatil alışkanlıkları hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaştık.
Sizlerin de bu konuda farklı bilgi fikir ve yorumları varsa sitemizin en alt kısmından yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.
Antalya cd ve gay ile sizlere iyi tatiller dileriz.

Antalya travestileri ve tatil alışkanlıkları 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri ve tatil alışkanlıkları

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 415 Oyuncu Bulunmakta