Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri ve tiktok

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Antalya travestileri ve tiktok

Antalya travestileri

Son iki gündür ülke gündeminde bomba gibi düşen hatta dünya basında da yer alan Antalya travestileri ve Alanya travesti kızların tiktok’u dolandırdığı iddiasıdır.

Bu iddia tamamen asılsız olmakla beraber aslında bazı homofobik düşüncelere sahip insanların ortalığa çıkardığı dedikodudan başka hiçbir şey değildir.

Tiktok’un dolandırıldığı doğrudur fakat bu konunun Antalya travesti veya Konyaaltı travesti kızlarla hiçbir alakası yoktur.
Antalya travesti tiktok’u dolandırmakla ellerine bir şey geçmeyeceğini bilincindedir.

Haberin aslında gelince tiktok’u dolandıran yine bu uygulamanın dünyaya tanıttığı aslında uygulamanın Türkiye yüzü olan birkaç ünlü fenomenidir.

Fenomen diyoruz uygulamaya üye olan insanlar ve kendileri bu şekilde anılıyorlar.

Aslında biz Antalya travestileri zaman zaman kendi aramızda bunu sohbetini yaparken tiktok’taki kendini eşcinsel sanan lgbt bireyi sanan birkaç yüzsüz yüzden başka hiçbir şey değillerdir.

Alanya travestileri ise konuyu tamamen farklı bakmakta olup Antalya travesti ve Konyaaltı travesti kızların daha isimlerini kirlettiği gerekçesiyle dolandırıcı ve bilişim suçları şubesi tarafından gözaltına alınan TikTok fenomenleri ne dava açma düşüncesindeler.

Oysa ki tiktok’ta yüzlerce Antalya travesti arasından sadece birkaç üyesi vardır.

Onlar da zaten aktif kullanıcı değillerdir. Antalya travesti sanal ortamda veya tiktok’ta çok fazla aktif olmayabilirler ama reel hayatta yeterince aktiftirler.

Özellikle bu aktif lik kendi ilgilerini çeken nitelikte bir müşteri olduğunundadır.

Neyse konuyu uzatmayalım. Konyaaltı travestileri ve Antalya travesti kızların beyinlerine göre TikTok uygulamasını ve insanları dolandırarak kendilerine milyon Servet edenlerin mal varlıklarını el konulduğu söylenmekte.

Bu nedenle Antalya travestileri 100 yıl ve Güllük caddesi’nde göğsünü gere gere başları dik bir şekilde gezebilmektedir.

Kendileri kendi kategorisinde yaptıkları işten yeterince para kazanmakta ve başkalarının haklarında gözleri yoktur.

Türkiye’de görüp görebileceğiniz en dürüst travestilerin Akdeniz bölgesinde olduğu özellikle Konyaaltı travesti ve Antalya travesti kızların dürüstlük ve insanlık namına diğer travesti bireyleri de örnek olduğu bilinmektedir.

Bu nedenle siz değerli beylere de Antalya travesti ile tanışmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Antalya travesti kızlar her zaman işlerini hakkıyla yapmıştır.

Bizleri şimdilik iyi akşamlar diliyoruz.

Antalya travestileri ve tiktok 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :KONYAALTI

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Antalya travestileri tiktoku dolandırdımı

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta