Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Antalya travestileri ve yüzme havuzu

Antalya travestileri ve yüzme havuzu

Antalya travestileri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte deniz kum güneşin yanı sıra Antalya travestileri  tarafından yüzme havuzu arayışı da başladı.

Antalya veya Sahil Deniz kentlerinden uzak yerlerde yaşayan insanların hayali olan deniz kum Güneş Antalya travestileri için o kadar da gerçek değil. Antalya’nın birçok yerinde Deniz yer alırken Antalya travestileri de denize yakın bölgelerde yaşamayı tercih etmektedir.

Antalya Muratpaşa Konyaaltı Lara Kepez Güllük bölgelerinde bulunan travesti ler Deniz istediği zaman ellerinin altında olduğu için deniz ve sahil bu travestilere çok fazla cazip gelmez. İnsanoğlu için var olan bir gerçektir keçinin yemediği ot burnunda biter hesabı bunlar Denizi değil de yüzme havuzunu tercih etmektedir.

Alanya travestileri nin Denizlili yerde yüzme havuzunu tercih etmelerinin bir başkası Bir de havuzlarını genelde kapalı olmaları ve direkt güneş ışığına maruz olmamaları dır. Bunun sebebi ise su ne güzelliğe sahip olan travesti kızlar ten ve cilt güzellikleri için estetik operasyonlara ve çeşitli ilaçlara fazlasıyla para harcamalarıdır.

Kısa bir sürede olsa Antalya’nın yakıcı Güneşli maruz kalmak bu ciltlere edilen müdahaleyi ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle özellikle Antalya travesti Mira güneşlenmeyi hiç sevmez. Çünkü normal olarak fazla esmer olan teninin beyazlaması için haddinden fazla cilt doktorlarına ve kozmetik ürünlerine para harcamaktadır. Antalya travestileri için merak edilen Bir başka konuda Antalya yüzme havuzlarının Antalya’nın hangi ilçelerinde yer aldığıdır.

Konyaaltı’nda bulunan Konyalı travestileri için bu alanda liste halinde sizlerle paylaştık. Antalya’nın Batı kısmında bulunan ve Konyaaltı plajının da içinde barındıran küçük bir ilçedir. Küçük bir ilçe diyoruz fakat yüz ölçümü yüz ölçümü olarak çok fazla geniş olmasına rağmen içinde yaşayan insan sayısı çok azdır. Yüz ölçümü genelde oteller plajlar restaurantlar ve çeşitli eğlence merkezleri kaplamaktadır.

Yani Antalya veya Akdeniz bölgesi’nde kısacası sadece parası olan hatta parası çok fazla olan insanların yaşadığı bir ilçedir Konyaaltı ilçesi. Hatta Antalya’nın en zengin ilçelerinden biridir. İşte bu nedenle Konyaaltı travestilerinin de maddi durumları gelirleri ve giderleri de bu semte göre dengelenmiştir.

Akdeniz’in incisi Antalya’nın adını da Akdeniz üniversitesi yüzme havuzu olarak alan üniversitenin yüzme havuzunda da Konyaaltı travesti ve Antalya travesti kızları görmek mümkündür. Bunun yanı sıra atletic club yüzme havuzu ve otel su yüzme havuzu Antalya Atik yüzme havuzu Konyaaltı öğretmenevi yüzme havuzu ve Konyaaltı travesti parkı’da mevcuttur.

Antalya ve Antalya travestileri hakkında yazılarımızı okumaya devam ediniz. Çünkü sizlere Antalya travesti kızlar hakkında bilinmeyen birçok şeyden gelecek yazılarımızda da bahsedeceğiz. Bu şekilde hem Antalya hem Lara ve Konyaaltı travestileri de hem Lara ve konyaaltı’nda tanımış olacaksınız. Sizlere iyi tatiller ve Antalya travesti kızlarla iyi eğlenceler diliyoruz.