Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Bir Antalya travesti daha hayatını kaybetti

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Bir Antalya travesti daha hayatını kaybetti

Antalya travesti

Gün içinde sadece birkaç saat önce muratpaşa’da Bir binanın çatısında bulunan erkek cesedi travesti camiası ve bilindik insanlar tarafından Antalya travesti Asena takma isimli trans birey olduğundan şüphelenilmekte.

Antalya travestileri arasında Asena olarak bilinen güzel ve alımlı travestinin son birkaç yılda yaşadığı hayatını olumsuz yönde etkileyen olaylardan dolayı dibe vurmuş durumdaydı.

Yaşam tarzından dolayı ve uyuşturucuya olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinmekteydi.

Geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonrasında ailesi tarafından alınıp memleketine götürülen ve kıtaları çıkartılan travesti tekrar erkek görünümüne bürünmüştü.

Belli bir zaman sonra tekrar Antalya sokaklarına geri dönen fakat erkeksi görüntüsünden dolayı eskisi gibi iş yapıp para kazanamayan Antalya travesti Asena ev kiralayıp hayatını düzene koymak yerine eline geçen her parayı uyuşturucuya vermeyi tercih etti.

Muratpaşa, Altındağ,Güllük ve 100 yıl bulvarı’nı mesken tutan travesti birey kendisi gibi uyuşturucuya düşkün birkaç Antalya travesti ile beraber kafayı bulmaktaydı.

İçerisinde polise gelen ihbarda bir binanın çatısında hareketsiz yatan bir kişinin olmasından dolayı olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.

Olay yerinde hayatını kaybettiği anlaşılan ve Antalya’da travestileri kuaförlük hizmeti veren kişinin teşhis için Antalya adli tıp morguna davet edildiği belirtildi.

Çeşitli gazetelerin internet sayfalarına da yansıyan bu haberde Antalya travesti Asena olduğu belirtilmese de bu haber tüm Antalya travestileri camiasında hızla yayıldı.

Herhangi bir hastalığı veya rahatsızlığı olup olmadığı bilinmeyen Antalya travesti’nin ölüm sebebi adli tıptan gelecek sonuçta belirlenecek.

Yine dedikoduyu seven Antalya travestileri arasında altın vuruş yaptı veya başkası tarafından öldürüldü ya da açlıktan öldü gibi dedikodular alıp başını gitti.

Henüz net bir bilgi olmadığı halde birçok ölüm sebebi Antalya travestileri tarafından senaryo olarak ortaya atılıyor.

Ölüm sebebi her ne olursa olsun uyuşturucunun bir insana veya herhangi bir canlıya verebileceği zararın zirvesini yaşayan Antalya travesti Asena’nın düştüğü duruma hiçbir insanın düşmesini istemeyiz.

Zamanlar 100 yıl günlük ve hatta Antalya’nın en güzel travestisi olarak bilinen tamamen kadınsı görünümü ve kazası fiziği ile yürüdüğü caddede tüm dikkatleri üzerine çeken travesti bireyi Allah’tan rahmet diliyoruz.

Onu yaşadığı kaderi hiç kimsenin yaşamasını istemeyiz.

Bu nedenle çocuklarımızın ve çevremizdeki insanların uyuşturucudan veya türevi maddelerden uzak durmanın önemini sıkça ve vurgulayarak anlatmalıyız.

Konyaaltı travestileri ve Lara travestileri tarafından da bilinen Antalya travesti Asena son zamanlarda yaşadığı hayatı ile aslında uyuşturucunun ne kadar kötü bir madde olduğunu travesti bireyler e örnek olmalıdır.

Biz herkesin uyuşturucudan uzak durmasına ve sağlıklı bir hayat sürmesinden yanayız.

Bu nedenle Antalya travesti sitesi olarak uyuşturucuya karşı duruşumuz net bir şekilde ortadadır.

Bir Antalya travesti daha hayatını kaybetti 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :177 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Bir Antalya travesti daha hayatını kaybetti

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta