Model olup, ajansımız bünyesinde yer almak için telefon :

Sıradışı Antalya travesti mekanları

Oyuncumuz Aramanızı beklemektedir.
Sıradışı Antalya travesti mekanları

Antalya travesti

Merhaba değerli Antalya travesti sitesi okulları ve ziyaretçileri.

Sizlere her zaman tanıdığımız Antalya travesti kızları hakkında bilmediğiniz bilgi çok az da olsa elbette ki vardır.

Ancak şu anda sizlere sıradışı bir konuda sıra dışı bir mekanları tanıtacağım.

Bu durum dolaylı olan Antalya travestileri ve Konyaaltı travestileri ile ilgilenen beyleri ilgilendirse de Ana tema yine Antalya travesti escort kızlardır.

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki altta isimlerini yazacağımız yerler ve mekanların bütün ziyaretçileri ve müşterileri lgbt camisi ve Antalya travestileri değildir.

Aralarında illaki mütevazı insanlar veya heteroseksüel çiftlerde vardır.

Yazımızı okurken adı geçen mekanları tamamen lgbt bireylerine hizmet veren travesti mekanları olduğunu düşünmeyin.

Sadece Antalya travestileri ve Lara travesti bireylere farklı davranmayan onlara kucak açan Antalya travesti bireyleri de kendi ailesindenmiş gibi gören mekanlardır.

Bu nedenle biz onları aşağıda Antalya travesti dostu mekanlar diye sınıflandıracağız.

Sizlerin de bildiği gibi Antalya’da yıllardır gay ve travesti mekanları açıldı kapandı. Çorum bazıları çok fazla ilgi gördü bazıları Bir aylığına bile doldurmadan kendi yükünü taşıyamadığı için iflas bayrağını çekti. O yüzden şimdiki bu yazımızı şimdi sizleri tanıtacağımız mekanları yıllardır var olan köklü mekanlar olduğu için bu yazımızı sonlara bırakmak istedik.

Çünkü siz Antalya travestileri sitesi ziyaretçileri bizler için değerlisiniz.
Bu nedenle sizlere yanlış veya doğru bilinen yanlış bilgileri vermek istemediğiniz için Antalya travesti ve gay mekanları tanıtım yazısını şimdi okumaya başlayabilirsiniz.

Kışla Mahallesi’nde yer alan posta kulüp Cumhuriyet meydanı ve orduevine yakındır. Antalya’nın bilindik yerleri olan Cumhuriyet meydanı ve orduevine yaklaştığınızda posta grubunun ışıklarını veya müzik sesini duymanız mümkündür. Bu mekan her ne kadar yeni açılmış olsa da işletmecisi ve sahipleri yıllardır Antalya travestileri camiasına hizmet verdiği için mekanın kalitesi son derece iyidir.

Antalya travestileri tarafından bilindiği için bu mekanın müşteri tutması ve ortamda kendini yer edinmesi hiç de zor olmamıştır.

Mekan aynı zamanda Antalya barlar sokağında yer aldığı için bu mekana gelen müşteriler sadece Antalya travesti ve Lara travestileri değildir. Sizlerin de bildiğiniz gibi dünyadan turist çeken Antalya’nın ünlü yerlerinden biri olan Kaleiçi ve barlar sokağında gezintiye çıkan turistleri de pose club e ve müşteri olarak ve eğlenmek amaçlı gelebilmektedirler.

Yıllardır Antalya kale içinde hizmet veren bir başka mekan club ceyn Athena dır.

Yine yıllardır Antalya travestileri ve Lara travesti bireylere hizmet veren Kale içindeki Jane club ışıklarda yeni açılan kamyon bar ile olan rekabeti dayanamayıp kapılarını kapattı.

Kamyon barın da sahipleri turizm kökenli ve Antalya travesti camiasından olduğu için Antalya gaymekanı kamyon var Kendi kategorisinde Antalya ve Akdeniz bölgesi’nde adeta rakipsiz bir işletme haline geldi.

Antalya travestileri ve Konyaaltı travestileri ile beraber Alanya travestileri ve  kızların da ilgisini çeken club kamyon her gün özellikle hafta sonları tıklım tıklım dolmuştu.

Ayrıca her ne kadar gayler ve travesti tarafından ilgi görse de tamamen gay bar olmayan veya lgbt barı olmayan bir başka işletmede Alanya travestileri kızların uğrak mekanı olan alanya’daki club rainbow.

Alanya travestileri bu mekana sık sık uğrasalar da Antalya travestileri ile beraber Antalya’daki mekanlara da gitmekten asla vazgeçmedi.

Ne yazık ki Manavgat travestileri sevindiren size de açılan Manavgat travesti mekanı ortamdaki rekabeti dayanamadı ve sadece iki hafta kapılarını açık tutabildi.

Antalya travestileri ve Alanya travestileri tarafından ilgi gören mekanların listesi böyle.

Sıradışı Antalya travesti mekanları 12345

Şehir :ANTALYA

Semt :ALANYA

Yaş :55

Web Sitesi :

Boy / Kilo :169 / 76

Görüşme Yeri :EV

Hakkında Açıklama

Sıradışı Antalya travesti mekanları

#

NOT: Oyuncularımızla iletişime geçmeden önce lütfen modellinko.com sitesi aracılığı ile iletişim kurduğunuzu belirtiniz.

EN YENİ OYUNCULARIMIZ

Toplam 376 Oyuncu Bulunmakta